Bu 15 Altcoin Coinbase Dopingiyle Patladı: 435x Yaptı!

Bu 15 Altcoin Coinbase Dopingiyle Patladı: 435x Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Coinbase Dopingiyle Patladı: 435x Yaptı!

Meme coin çılgınlığının Layer 2 Base ağında kendine yer bulmasıyla kripto para dünyası bir defa daha çılgınlığa şahit oluyor. Son 48 saat içinde, çok sayıda coin gibisi görülmemiş dalgalanmalar yaşadı. Birtakım tokenlar birkaç yüz ila birkaç bin katlık yararlara şahit oldu. İşte Coinbase dayanaklı Base ağında sıçrama yaşayan birtakım coinler…

Coinbase takviyeli ağda bu 15 coin sıçrama yaşadı

Coinbase tarafından geliştirilen Layer 2 ağı Base, son 24 saat içinde faaliyetlerde kayda bedel bir artış gördü. DEX Screener’ın bilgilerine nazaran, ağ yalnızca dün (30 Temmuz) 276.000’den fazla süreç kaydetti. Base ağında meme coin trendinin ortaya çıkması, bu yeni platforma olan büyük kullanıcı akışının gerisindeki itici güç oldu. Bilhassa, meme coin BALD son 24 saat içinde 20.000 kattan fazla artış gösterdi. BASED üzere öteki coinler 5.580 kat artış yaşadı. Ayrıyeten OPTISM 435 katlık şaşırtan bir bedel artışı gördü. BASE üzerindeki tokenlar ve yükseliş ölçüsünü aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Coinbase Dopingiyle Patladı: 435x Yaptı! 1

Tabloda da görüleceği üzere TOSHI, LEET, Ben, BEAN, RCKT üzere yeni birçok kripto para var. BOGE üzere DOGE gibisi ismler de dikkat çekiyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Coinbase tarafından geliştirilen layer 2 ağı Base, epeyce yeni. Borsa, kısa bir müddet evvel 13 Temmuz’da geliştiriciler için Base ana ağını devreye soktu. Bununla birlikte, proje grubu tarafından resmi köprü tanıtılmadı. Bu nedenle  ağ şimdi kitlesel olarak benimsenmeye tam olarak hazır değil. “Cryptodegen” meraklıları, akıllı mukavelelere ETH göndererek ETH’yi Base ağına aktarmak zorunda kaldı. Dun Analytics’in bilgilerine nazaran, bu ağa 25.000’den fazla ETH (40 milyon USD’ye eşdeğer) aktarılmıştır. Bunun 9.800 ETH’si Base üzerinde merkezi olmayan bir borsa olan LeetSwap üzerindeki BALD/WETH havuzunda bulunmakta.

Ağın şimdi bir tokenı yok

Son dalgalanmasından evvel Base, ağ üzerinde faaliyet gösteren bir milyondan fazla etkin cüzdan adresiyle testnet evresini muvaffakiyetle tamamlamıştı. Proje takımı şu anda bu layer 2 ağı için token dağıtma planlarının olmadığını belirtti. Coinbase takviyeli ağın daima gelişimi kritik. Ayrıyeten Ethereum ana ağındaki tıkanıklığı hafifletme potansiyeli elbet Blockchain sanayisi için heyecan vericidir. Bununla birlikte, kullanıcıların ve yatırımcıların kripto para dünyasının tabiatında var olan riskleri göz önünde bulundurarak tetikte olmaları çok değerlidir. Çünkü Base ağında yer alan bu meme coinler üzere süratli yükselenler, sert bir düşüş yaşayabilir. Base ağı ilerledikçe ve kendini daha da kanıtladıkça, takımından kripto dünyasına heyecan verici değişiklikler getirebilecek daha fazla güncelleme ve gelişme bekleyebiliriz.  

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap