Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları

Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları

Son vakitlerde, altcoin ekosisteminde birçok iştirak duyurusu dikkat çekti. İşte en son yapılan işbirliği duyurularının bir listesi…

Altcoin ve Bitcoin platformu Crypto Finance ile Figment, ortak oldu

Crypto Finance, bir kurumun ETH ve öbür dijital varlıkları satın alması, depolaması, yönetmesi ve stake etmesi için en uygun yeri oluşturmak üzere Figment ile işbirliği yaptı. İştirak, Crypto Finance’in tam entegre platformunun Figment’in eksiksiz stake etme mimarisiyle birleşmesini sağlayacak ve müşterilerin Cardano, Polkadot ve Solana’ya ek olarak ETH alabilmesiyle sonuçlanacak. Bu tahlil, kurumsal müşterilerin MEV ile güçlendirilmiş mükafatları direkt Crypto Finance ayrılmış cüzdanlarına almalarına imkan tanıyarak, uçtan uca tüm süreç boyunca stake edilen varlıklar için en yüksek seviyede güvenlik sağlar. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Crypto Finance, finansal kurumların FINMA tarafından düzenlenen bir ortağı ve Deutsche Börse Group’un bir modülü olup 2017 yılında kurulmuştur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları 1

Hashkey, kripto ticareti sunmak için bu şirket ile ortak oldu

Quam Securities, kripto ticaretini başlatan birinci Hong Kong menkul değerler firması olduğunu duyurdu. Kullanıcı, Hong Kong Quam Securities APP aracılığıyla HashKey PRO’daki birinci kripto varlık sürecini tamamladı.

Altcoin borsası Bitget ile Cointracking işbirliğini duyurdu

Önde gelen bir kripto para borsası olan Bitget, ünlü bir kripto vergi platformu olan Cointracking ile iştirakini duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu stratejik işbirliği, Bitget kullanıcılarının kripto para ünitesi vergilerini yönetme biçiminde ihtilal yaratmayı ve tıpkı vakitte kopya ticareti üzere yenilikçi eserlerle ticaret fırsatlarını genişletmeyi amaçlamaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları 2

Plexus, XY Finance ile güçlerini birleştiriyor

Popüler zincirler ortası merkezi olmayan borsa (DEX) Plexus, önde gelen zincirler ortası toplama şirketi XY Finance ile bir iştirak başlattı. Bu işbirliğine dahil olarak Plexus, XY Finance köprüsünü entegre edecek. Plexus’un resmi Twitter hesabında platform, ilgili işbirliğinin zincirler ortası değişim durumunda esnek fonksiyonellik sunacağını açıkladı.

Daisie, NEAR Foundation ile ortak oluyor

Daisie, süratle gelişen web3 dünyasında yaratıcıları desteklemeyi amaçlayan NEAR Vakfı ile stratejik bir işbirliğine girdi. Bu paydaşlık, blockchain ve AGI üzere dönüştürücü teknolojilerin sanat ve teknolojinin ilişki noktasını tekrar tanımladığı bir devirde ortaya çıkıyor. Daisie, giderek dijital merkezli hale gelen bu çağda yaratıcıları gerekli kaynaklar ve bilgi birikimiyle donatmanın kıymetini kabul ediyor. NEAR Vakfı ile işbirliği yapmak, Daisie’ye kendi alanlarında öncü olan seçkin yaratıcılardan oluşan bir etrafa girme fırsatı veriyor. Deneyimli Blockchain geliştiricilerinden beğenilen dApp üreticilerine kadar uzanan Daisie’nin atölye çalışmaları, yaratıcıları dijital ihtilale hazırlayan kıymet biçilmez içgörüler ve uygulamalı bilgiler sunmakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları 3

Ankr, yeni altyapısını duyurdu

Ankr, Web3 ekosistemlerine hitap etmek üzere tasarlanmış bir altyapı tahlilinin birinci versiyonunu geliştirdi. Bu tahlil, Microsoft ve Tencent Cloud üzere sanayi devleri de dahil olmak üzere çeşitli ortaklar tarafından sağlanan global olarak dağıtılmış bir node ağını kullanmaktadır. “Ultra Sound Infrastructure” olarak isimlendirilen bu son teknoloji tahlil, Web3 geliştiricilerine dünya çapındaki Blockchainlere yüksek performanslı ilişkilere eşsiz erişim sağlamayı amaçlıyor.

Altcoin IOST, Lifty ile ortak oldu

Kurumsal seviyede önder bir blockchain uygulama platformu olan IOST, blockchain’in benimsenmesini sağlamak ve oyun sanayisinde ihtilal yaratmak için önde gelen bir Web3 oyun platformu olan Lifty ile stratejik bir paydaşlık kurduğunu duyurdu. Bu işbirliği, oyuncuları güçlendirmek ve genel halk ortasında Blockchain teknolojilerinin farkındalığını artırmak için Lifty’nin şeffaf Blockchain tahlillerinden ve yenilikçi Web3 pazarlama araçlarından yararlanmayı amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 12 Altcoin Yeni Paydaşlıklar Duyurdu! İşte Detayları 4

Lifty ve IOST ortasındaki iştirak, hem oyun hem de Blockchain bölümleri için büyük umut vaat ediyor. IOST, Lifty’nin şeffaf Blockchain tahlillerini ve GamerScore pazarlama aracını entegre ederek, Blockchain teknolojilerinin ana akım olarak benimsenmesini artırmayı hedefliyor. Bu atılımın, oyunculara daha şeffaf ve sağlam bir oyun ekosistemine erişim sağlarken, birebir vakitte Web3 teknolojilerinin potansiyelini ağ meraklılarına göstermesi beklenmekte.

Son altcoin işbirliği duyurusu, Espresso Systems’ten geldi

26 Temmuz’da Blockchain altyapı şirketi Espresso Systems, OP Stack’e merkezi olmayan “sequencing”i tanıtmak için Rollup as a Service (RaaS) şirketi Caldera ile işbirliği yaptığını duyurdu. Takım OP Stack’te Optimistic rollup’ı inşa edecek, testnet yakında herkesin kullanımına sunulacak. Bunların ortasında Caldera, OP rollup arayüzü, site barındırma, blok gezgini ve dizinleyici sağlayacak. Espresso Sequencer, geliştiricilerin sürümün başlangıcından itibaren merkezi olmayan Rollup’lar oluşturmalarını desteklemek için OP ile çalışacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap