Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi

Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi

Altcoin piyasasının gelişimi için projelerin ortaklık, listeleme, entegrasyon ve mainnet çalışmaları önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle, haftanın en büyük etkinliklerini ve önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları içinde derledik.

İşte haftanın altcoin gelişmeleri

Baby Doge Coin, resmi Twitter hesabı aracılığıyla 20 milyon dolar değerinde 4,8 katrilyon token daha yaktıklarını bildirdi.

Etherscan tarafından sağlanan son veriler, Dogecoin cüzdan sayısının 48 saat içinde 475.029’dan 486.439’a sıçradığını gösteriyor. Bu, 11.410 yeni cüzdanın piyasa değerindeki en büyük meme coin’i biriktirdiği anlamına geliyor.

QUICK fiyatı, CelsiusX ile ortaklığın, platformun DeFi ve CeFi arasındaki boşluğu doldurma konusunda ciddi olduğunu kanıtlamasından kısa bir süre sonra %50 arttı. Uzmanlar yükselişin 3 nedenden kaynaklandığını beliriyor:

  • QuickSwap’ın, Celsius bankacılık ve finansal hizmetler platformunun CeFi ve DeFi’yi entegre etmeye odaklanan DeFi kolu olan CelsiusX ile ortaklık kurduğunun duyurulması.
  • Birden fazla yeni likidite havuzunun piyasaya sürülmesi.
  • Stablecoin-stablecoin çiftlerinin likidite sağlayıcıları için sağladığı cazip getiriler.

Balina işlemlerini izleyen Whale Alert, San Francisco merkezli Ripple DLT servis sağlayıcısının yaklaşık 12 saat önce 50 milyon XRP değiştirdiğini bildirdi. Bundan önce şirket, 800 milyon XRP token’ini geri kilitlemişti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi 1

Wonderland kurucu ortağı Sifu, dün 1.000 ETH’yi yaygın olarak bilinen bir kripto para karıştırıcı çözümüne dönüştürerek ilk ETH demetlerini aklamaya başladı. Kısa bir süre sonra, eski hükümlü aynı sözleşmeye 1.000 ETH daha aktardı. Topluluk, kurucunun anonimleştirme hizmetlerini kullanarak bir miktar mahremiyete sahip olma hakkını savunuyor, ancak şu anda aklanmakta olan fonların kilitli olduğuna inananlarda var.

NFT ve metaverse gelişmeleri

2021 yılının 4. çeyreğinin sonlarında piyasaya sürülen Edensol, Kahraman karakteriyle 3 turda yapılacak mücadelenin kazanını NSOL token ile ödüllendirecek.

Halka açık Blockchain’lere güvence sağlayan yasal ve uyumluluk katmanı Astra Protocol, The Sandbox sanal dünyasında bir Uyum Merkezi (Compliance Hub) kurduğunu duyurdu. Yeni Uyumluluk Merkezi, metaverse kullanıcılarını Kara Para Aklamayı Önleme (AML) ve Müşterini Tanı (KYC) yetenekleri dahil olmak üzere merkezi olmayan bir uyumluluk katmanıyla donatacak.

KISS solisti Gene Simmons, Las Vegas’taki 13,5 dolarlık malikanesi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edeceğini açıkladı. Rock efsanesi, kripto para birimlerinin paranın geleceği olduğuna inanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 11 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Değerli Haberler Geldi 2

Listeleme duyuruları

Yerli kripto para borsası Bitexen, 1 Şubat’ta Sun (SUN), Celo (CELO), JUST (JST), Smooth Love Potion (SLP) ve Moonbeam (GLMR) ile birlikte Shiba Inu (SHIB) tokeninin listelendiğini açıkladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap