Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Balina İstilası Var!

Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Balina İstilası Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Balina İstilası Var!

Binance Smart Chain’deki balina hareketlerini izleyen ve raporlayan WhaleStatsBSC, Twitter hesabından son 24 saat içinde altcoin projesi Eos (EOS)’un BSC balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para biriminden biri haline geldiğini paylaştı. Kriptokoin.com olarak balina platformunun listesine okuyucularımız için bir göz attık.

Bu altcoin projeleri BSC balinalarının listesinde

WhaleStats web sitesinin en büyük 1.000 BSC cüzdanı hakkında veri sağlayan bölümüne göre, basın zamanında EOS, BNB’den sonra balinaların listesinde ikinci sırada yer alıyor. Bu listedeki diğer kriptolar arasında lider altcoin Ethereum (ETH) ve birkaç ABD dolarına sabitlenmiş stablecoin bulunuyor. Bunlar ise sırasıyla BSC-USD, Binance USD (BUSD) ve USD Coin (USDC).

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1496430834366177286

Binance Coin (BNB), Bitcoin BEP2 (BTCB) ve Ethereum (ETH) dışında bu büyük cüzdanlar tarafından tutulan ilk 10 varlık arasında Tesla CEO’su Elon Musk’ın popülerlik kazandırdığı Dogecoin (DOGE) ve bir Ethereum rakibi olan Polygon (MATIC) de bulunuyor. DOGE, 46.070.284 dolar değerindeki portföylerinin %1,83’ünü oluşturuyor.

Polygon’un MATIC’ine gelince, bu varlık, 72.415.106 dolara eşit ve bu yatırımcıların portföylerinin %2,88’ini oluşturuyor. Bu arada MATIC’in bugünkü performansı oldukça iyi görünüyor. Altcoin, son 24 saat içinde %7,26’lık bir artışla 1,52 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin’i Not Edin: Balina İstilası Var! 1

Listede Binance Coin (BNB)’den sonra gelen altcoin projesi EOS, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (kısaca DApp’ler olarak da bilinir) oluşturmasına izin vermek için tasarlanmış bir platform. Projenin amacı nispeten basit: programcıların Blockchain teknolojisini benimsemesini mümkün olduğunca basit hale getirmek ve ağın rakiplerinden daha kolay kullanılmasını sağlamak. Sonuç olarak, hızlı bir şekilde işlevsel uygulamalar oluşturmak isteyen geliştiricileri desteklemek için araçlar ve çeşitli eğitim kaynakları sağlıyor. Altcoin projesi, CoinMarketCap’te piyasa değerine göre 47. sırada yer alıyor ve basın zamanında günlük %1,4 artışla 2,16 dolardan işlem görüyordu.

Listede ayrıca son sıralarda altcoin projeleri Multivac (MTV), Pancake Swap (CAKE), Wrapped BNB (WBNB) yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap