Bu 10 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsalar Listeliyor!

Bu 10 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsalar Listeliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsalar Listeliyor!

Kripto yatırımcıları, OKX’in yeni listeleme duyurularına ağır ilgi gösterdi ve ilgili altcoin’ler çift haneli ralli yapıyor. Yeni haftanın birinci listeleme duyuruları ve fiyat hareketleri şu şekilde…

OKX listelemesinde bu altcoin’ler çift haneli yükseldi

Kripto borsası OKX Pazartesi günü, hangi kripto paraların listelenmesi gerektiğine karar vermek için borsa tarafından düzenlenen özel oylama aktifliğinin sonuçlarını açıkladı. Oylama sonucuna nazaran OKX, ArbDoge AI (AIDOGE) ve Bone ShibaSwap’i (BONE) listelemeye hazırlanıyor.

Yatırımcılar son duyuruya anında reaksiyon göstererek Bone ShibaSwap (BONE) ve AIDOGE fiyatlarının %10 oranında fırlamasına neden oldu.

BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsalar Listeliyor! 1

BONE ve AIDOGE için spot süreçler 25 Nisan saat 09:00’da başlayacak. Ayrıyeten, kullanıcılar AIDOGE, BONE, BONK, OPTI ve PEPE’nin mevduat oylamasında kullanılan coinlerini 26 Nisan saat 13:00’den itibaren çekebilecekler.

Listelenen altcoin’ler ralli yaptı

Shibarium’un tokeni BONE birkaç saat içinde %10’un üzerinde yükseldi ve BONE fiyatı şu anda 1,10 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten, süreç hacmi %50’nin üzerine çıktı ve kripto yatırımcıların ağır ilgini doğruladı.

Bu ortada, ArbDoge AI (AIDOGE) son 24 saatte yaklaşık %10 artışla 0,000000000312 dolara tırmandı. Göğüs coin piyasasında ralliyi tetikleyen OKX listeleme haberi ve detaylar:

Dikkat: Bu coin’ler yeni borsalarda listelenecek

Son günlerde kripto para borsalarının yeni coin’leri listeleme haberleri, altcoin fiyatlarında değerli bir artışa neden oldu. Bugün de birçok tanınan coin’in listelendiği açıklandı. Bugün ortaya çıkan yeni listeleme haberleri şu halde:

  • XT.COM, Lil Floki’yi LILFLOKI/USDT çiftiyle süreçlere açtı.
  • XT.COM, DexGame’i DXGM/USDT çiftiyle süreçlere açtı.
  • XT.COM, TemDAO’yu TEM/USDT çiftiyle listeledi.
  • MEXC Küresel, Navcoin’i NAV/USDT çiftiyle süreçlere açtı.
  • MEXC Küresel, Blocksquare’i BST/USDT çiftiyle süreçlere açtı.
  • BitMart, FLOSHIDO INU’yu FLOSHIDO/USDT çiftinde listeledi.
  • LBank, Cheelee’yi CHEEL/USDT çiftinde listeledi.
  • LBank, UCX’i UCX/USDT çiftiyle listeledi.

Kripto borsası Gemini’den değerli haberler var

En büyük kripto şirketlerinden biri olan Gemini, 21 Nisan’da ABD dışında bir türev platformunun yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Hareket, ülkedeki kripto firmaları için sıkılaştırıcı, bilinmeyen bir düzenleyici ortamın ortasında geliyor.

Gemini Foundation olarak isimlendirilen offshore kısmı Singapur, Hong Kong, Hindistan, Arjantin, Bahamalar, Bermuda, İngiliz Virgin Adaları, Bhutan, Brezilya, Cayman Adaları, Şili, Mısır, El Salvador, Guernsey, İsrail, Jersey, Yeni Zelanda, Nijerya, Panama, Peru, Filipinler, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadine, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Tayland, Türkiye, Uruguay ve Vietnam’da bulunan kullanıcılara hizmet sunacak. ABD’deki müşteriler için hizmet sunulmayacak.

Gemini, ABD makamları tarafından inceleniyordu ve New York Eyaleti Mali Hizmetler Departmanı’nın, birçok kullanıcının Earn hesaplarındaki varlıkların Federal Mevduat Sigorta Şirketi tarafından korunduğuna inandığı tezleri üzerine borsayı araştırdığı bildirildi. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Gemini, Mart ayında JPMorgan ile bağlarını büsbütün koparttı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap