Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir!

Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir!

5 altcoin için güçlü ralli sinyalleri gelmeye başladı. Bu durum birebir vakitte bir boğa işareti. Pekala hangileri bunlar. Yazımıza bakalım.

Altcoin SHIB için artış beklentisi

Shiba Inu (SHIB) 0,00000724 ila 0,00000812 dolar fiyat aralığında süreç görüyor. Shibarium’un Ağustos lansmanı için beklentiler artıyor. Lucie, Doge Killer (LEASH) token sahiplerini üst seviye roller edinmeye çağırıyor. Shiba Inu, günlük grafiğin 0,00000724 dolar ile 0,00000812 dolar ortasında bir fiyat aralığı ortaya koymasıyla bir konsolidasyon evresine girdi. Fakat piyasa analistleri, bu konsolidasyon basamağında birincil direnç düzeyinden potansiyel bir kırılmanın Shiba Inu coin’in fiyatını yükseltebileceğini düşünüyor.

BTC Piyasası: Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir! 1

Diğer taraftan uzmanlara nazaran, Shiba Inu kripto para ünitesindeki yatırımcılar sabırlı olmalılar. Coinmarketcap’e nazaran, Shiba Inu’nun süreç hacminin gün içi süreç seansında %2,30 oranında azalmasını bir şeye işaret ediyor. Bu durum satıcıların SHIB fiyatını aşağı çekme uğraşlarının devam ettiğini gösteriyor. Öteki taraftan en büyük beklenti şu anda Shibarium. Ağustos ayında Toronto’da düzenlenecek bir konferansın akabinde piyasada olacak. Shibarium, birden fazla zincir dışı süreci tek bir Layer 1 sürecinde bir ortaya getirerek bilgi yükünü ve fiyatları azaltmayı hedefliyor. Analistler ayrıyeten Shibarium’un piyasaya sürülmesinin Unification (FUND) üzere öbür tokenlarda da fiyat artışına yol açmasını bekliyor.

Altcoin Stellar süratli arttı

Altcoin Stellar (XLM) sürpriz bir yükseliş kaydetti. Buna nazaran kripto piyasasındaki çılgınlığın ön saflarına yerleşti. 18 Temmuz’da başlayan bu artış, dijital varlığı sağlam bir fiyat rallisine soktu. Başka taraftan kıymetini yeni doruklara taşıdı. Şu anda XLM, son 24 saatte %22,1’lik bir artışla 0,1617 dolardan süreç görüyor. Daha da dikkat alımlı olanı, bir evvelki hafta %68,8 oranında yükselmesi. Ayrıyeten birinci 100 kripto para listesine hakim olan fevkalâde performansı.

BTC Piyasası: Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir! 2

XLM’nin dikkat alımlı yükselişi öncelikle kripto alanındaki değerli bir gelişmeye başlı. O da Ripple Labs’in ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı kazandığı yasal zafer. Tıpkı vakitte yazıyı yazarken %72,3’lük etkileyici bir tırmanış kaydetti. Bu durum XRP’nin sağlam performansına bağlanıyor. XLM piyasa bedeli 4,5 milyar dolar düzeyinde.

Dogecoin için boğa beklentisi

Altcoin Sherpa olarak bilinen tanınan bir kripto para analisti Dogecoin ($DOGE) fiyat varsayımında bulundu. Buna nazaran DOGE’nin %600’ün üzerinde artacağına inandığını açıkladı.  Sherpa, DOGE’nin mevcut 0,0709 dolar fiyat etiketinden kıymetli bir yükselişi temsil eden 0,50 dolar işaretini geri alabileceğine inandığını vurguladı. Lakin Sherpa, beklenen bu büyümenin gerçekleşmesinin biraz vakit alabileceğini tabir ediyor. Buna nazaran bunun da uzun vadeli yatırımcıları başka potansiyel fırsatları keşfetmekten alıkoyabileceği konusunda ikazda bulundu.

Analist ayrıyeten, SHIB ve PEPE dahil olmak üzere öteki meme coinlerin DOGE’nin momentumunu aşındırabileceği konusunda uyardı. Dogecoin en son 2021 yılında, kripto para ünitesine yönelik arama ilgisinin patladığı ve %10.000’lik devasa bir fiyat artışına yol açtığı bir devirde 0,50 dolar düzeyinin üzerinde süreç gördü. Dogecoin 2013 yılında bir latife olarak yaratıldı.

MKR için artış sinyali mi?

Lookonchain, CMS Holdings ve a16z’nin son 24 saat içinde borsalara büyük ölçülerde MKR yatırdığını ortaya çıkardı. MKR’nin fiyatı, 24 saatlik %15’in üzerindeki yararının akabinde 1.142,05 dolar olarak gerçekleşti. Son para yatırma süreçlerine karşın, a16z’nin hala 12.396 MKR’ye sahip olduğunu gösteriyor. Tweetin atıldığı sırada a16z’nin toplam MKR varlığı 14,4 milyon dolar kıymetindeydi.

BTC Piyasası: Boğa Sinyali Var: Bu 5 Altcoin Güçlü Ralli Yapabilir! 3

Bu ortada, CMS Holdings bugün erken saatlerde Binance’e 525 MKR yatırdı. Lookonchain, CMS Holdings’in son birkaç hafta içinde önde gelen borsa platformundan 1,54 milyon dolar kıymetinde 1.325 MKR çektiğini açıkladı. MKR’nin fiyatı 17 Ekim 2022’den bu yana birinci sefer 1.066 dolarlık güçlü direnç düzeyinin üzerine çıkmayı başardı. Bu, düzeyin de dayanağa dönüşmesiyle sonuçlandı. Bu yükseliş ivmesi daha sonra altcoin’in fiyatını bir sonraki ana işaretin üzerine 1.155 dolara yükseltmeye devam etti. MKR’nin fiyatı, bugünkü süreç seansının bitiminden evvel 4 saatlik bir mumu 1.155 doların üzerinde kapatamazsa, takip eden 24 saat içinde yakın vakitte kırılan 1.066 dolar düzeyini tekrar test etme riski altında olacak. Satış baskısının devam etmesi, önümüzdeki hafta MKR’nin fiyatını 987 dolara kadar düşürebilir.

Ethereum artış sinyalleri veriyor

Ethereum’un son devirdeki fiyat performansı Nisan ayının ortasında 2.132 dolara düzeyine yükselmesinden bu yana epeyce sessiz bir formda hareket etti. Haziran ayının ortasında Ethereum, Bitcoin’in yükselişinden faydalandı. Buna nazaran ETH 1.650 dolardan 1.890 dolara yükseldi. 12 Temmuz’da Ethereum, bir anda %8,07 yükseldi. Ayrıyeten kısa bir müddet için 2.025$ düzeyine ulaştı. Bunu takip eden düşüş şu ana kadar %6,71’e ulaştı. ETH’nin Bitstamp borsasında 1.888 dolardan süreç görmesini sağladı.

Diğer taraftan bir santiment raporu Ethereum için yükselmeye işaret ediyor. Santiment raporuna nazaran Ethereum’un yükselişinin geleceğine ait ipuçları var. Bunlardan biri, traderların dikkatlerini ETH’den uzaklaştırdığı halinde. Buna nazaran, “orta halli fiyat hareketinden sıkıldığı” formunda bir durum var. Artık XRP ve LINK fiyatlarının yükselişini ağır bir biçimde izliyorlar. Santiment bu kripto paralardan sonra sıranın Ethereum’a geleceğini söylüyor. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak baktığımızda ETH için bir taban fiyatının oluştuğu vurgusu da var. Fiyat tabanlarını çoklukla alıcıların satıcılardan sayıca fazla olmaya başlaması ve fiyatın tekrar yükselmesi takip eder. Santiment analistleri, Ağustos ayında bir noktada Ethereum’un 2.000 dolar düzeyini geri alabileceğini belirtiyorlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap