Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin!

Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin!

Kripto piyasası geçen hafta son 10 ayın doruklarında önemli bir dirençle karşılaştı. Sonuç olarak 24 Nisan haftası toparlanmakla geçiyor. Bu yazıda, fiyatlar mahallî tabanlarda süreç görürken, analistlerin yüksek kar beklediği 6 altcoin’e göz atalım.

Sıradaki boğa öncesinde biriktirilecek altcoin’ler

Ethereum (ETH)

Piyasanın en büyük altcoin’i, bu ay kıymetli bir yükseltmeyi geride bıraktı. Ayıca, DeFi ve NFT bölümlerinde hacim kazanmaya devam ediyor. Ethereum için, Bitcoin hareket ettiği sürece, yükseltmesi neredeyse garantidir. BTC’nin hareketiyle olan bu yakın korelasyon, ralli başladığında ETH’nin çıkarlarla Bitcoin’in çabucak gerisinde olmasını sağlıyor.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 1

Litecoin (LTC)

Litecoin bazen gözden kaçmayı başarıyor ancak kripto para yıllar içinde âlâ bir seçenek olduğunu kanıtladı. LTC, Bitcoin’e çok misal bir halde çalışır. Lakin öncü kripto para ünitesine kıyasla çok daha ekonomik ve süratlidir.

Bununla birlikte, Litecoin’i şu anda uygun bir alım yapan şey yaklaşan halving tarihi. Tıpkı BTC’de olduğu üzere, LTC halving, fiyat açısından epeyce olumlu bir gelişme. Ağustos başında gerçekleşmesi beklenen halving, boğaların birinci gayesini 120 doların üzerine çıkaracak.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 2

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, Elon Musk’ın göğüs coin’e olan yakınlığından ötürü bu listede yer alıyor. DOGE, Musk’ın takviyesi sayesinde birçok büyük rakibinden daha yeterli performans sergiledi. Ralli bu yılda devam ediyor. Potansiyel bir Twitter entegrasyonu fiyatı yeni doruklara taşıyabilir.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 3

BNB (BNB)

Binance’in mahallî kripto para ünitesi, piyasadaki en dengeli performans gösterenlerden biriydi. Son boğa koşusunun başlangıcındaki iki haneden dorukta 700 doların üzerine çıktı. BNB’nin sıradaki boğada 1.000 doların üzerine çıkacağı iddia ediliyor.

Binance’in planlanan üç aylık token yakımları da onun lehine işliyor ve kripto borsası tokenları her üç ayda bir sirkülasyondan kaldırdıkça, kripto paranın kıymeti yükseliyor. Bu, bir sonraki boğa rallisine devam etmeyi âlâ bir seçim haline getiriyor.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 4

Shiba Inu ( SHIB)

SHIB şu anda yaklaşık 0.000010 dolar civarında süreç görüyor. Bunu manası şu: şu anda 1,00 dolara kabaca 100.000 SHIB satın alabilirsiniz. Bu da Shiba’yı düşük fiyatlı altcoin aralayanlar için bir numaralı tercih haline getiriyor.

Objektif olarak Shiba Inu’nun epey likit olduğunu söylemek sıkıntı. Lakin her gün yaklaşık 200 milyon dolarlık hacim ürettiğini belirtelim. Eksi tarafta, Shiba büsbütün yarardan mahrum ve neredeyse kıymetsizdir. Lakin bunun önemli bir ehemmiyeti yok. Yatırımcılar her halükarda yüksek dalgalı altcoin’leri tercih ediyor.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 5

Cardano (ADA)

Cardano, listedeki öbür altcoin’lerden temel olarak farklıdır. Altcoin, Dogecoin ile kabaca birebir sıklıkta süreç görüyor ve emsal bir piyasa kıymetine sahip. Bununla birlikte, kalite açısından SHIB ve DOGE’den temelde farklıdır. Shiba Inu ve Dogecoin, bir Shiba Inu köpeğinin mem’lerine dayanarak inşa edildi. Şu anda bedel alışverişi için kaldıraç olarak kullanılan garip bir fenomen.

Cardano, alanı ilerletmek emeliyle yenilikçi Blockchain teknolojisi inşa ediyor. Proje, PoS sistemi kullanan birinci projelerden biri olarak belirtiliyor.

BTC Piyasası: Boğa Piyasası Öncesinde Biriktirilecek En Güzel 6 Altcoin! 6

Cardano ayrıyeten Blockchain’i yinelemeli olarak oluşturmak için hakemli bir araştırma sürecine bağlı kalıyor. Bu projenin ardındaki şirket, gelişimini bilgilendirmek için akademik araştırmalardan yararlanıyor. Vakitle bu yaklaşım, delile dayalı prensipleri nedeniyle Cardano’yu uzun vadede daha uygulanabilir bir proje haline getirmeyi vaat ediyor. Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, fiyat açısından şu anda 0,40 doların altında takviye buluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap