BLUR, EGLD ve Bu 6 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi!

BLUR, EGLD ve Bu 6 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BLUR, EGLD ve Bu 6 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi!

Bitcoin ve altcoin dünyasında Coinbase tesiri diye bir kavram var. Bir kripto para ünitesinin bu borsada yer alması kıymetli. Zira projeye bir meşruiyet imajı veriyor. Öbür taraftan Coinbase ile farklı yargı alanlarına da ulaşmış oluyor projeler. Bu bağlamda her bir listeleme haberi birebir vakitte bir heyecan ortamına işaret ediyor.

Coinbase, 8 altcoin listelemesi yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase bugün değerli bir atak yaptı. Buna nazaran, son birkaç dakika içinde heyecan verici bir duyuru ile kripto para dünyasına yeni gelişmeleri duyurdu. Buna nazaran 8 altcoin için listeleme haberi var. Bu durum tıpkı vakitte 8 altcoin için uygun haber manasına geliyor. Durum bu türlü olunca da bütün bir kripto para piyasası dikkatlerini bu gelişmelere odakladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: BLUR, EGLD ve Bu 6 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi! 1

Diğer taraftan gelişmeler farklı durumları da ortaya çıkarıyor. Örneğin Coinbase, düzenleyici zorluklara karşın Almanya’da büyüyor. Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile yaşadığı son yasal zorluklara karşın, Alman pazarında başarılı bir formda ilerliyor üzere görünüyor. Borsa kısa mühlet evvel Almanya’da 8 altcoin için ticaretin başlatıldığını duyurdu. Ayrıyeten son atılımlar onu Binance’in Avrupa’da yaşadığı lisanslama sıkıntılarından ayıran bir hareket manasına da geliyor.

8 altcoin artık Almanya’da mevcut

Coinbase, Almanya’da ikamet edenler için mevcut olan yeni altcoinleri açıklamak için resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı. Coinbase’in yaptığı paylaşıma btcpiyasasi.com olarak baktığımızda 8 altcoin olduğunu görüyoruz. Bu altcoinler HNT, BLUR, ARB, EGLD, 00, AUDIO, LDO ve CET formunda.

Bu listeleme bilhassa geliştirilmiş ticaret seçenekleri manasına da geliyor. Buna nazaran Almanya’daki kullanıcılar için bu kripto para ünitelerine ulaşımda sorun yaşanmayacağı çok net bir halde ortaya çıkıyor. Almanya’daki kullanıcılar artık bu varlıkları satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak yahut saklamak için Coinbase’deki iOS ve Android uygulamalarından yararlanabiliyorlar. Öteki taraftan bu genişletilmiş ticaret seçeneklerine erişmek için uygulamalarını güncellemeleri de gerekecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: BLUR, EGLD ve Bu 6 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi! 2

SEC baskısına karşın global genişleme

Coinbase, ABD SEC’in baskısıyla karşı karşıya kalmasına karşın yılmamış görünüyor. Ayrıyeten hizmetlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara genişletme konusunda değerli adımlar atıyor. Almanya’da altcoin ticareti sunma atağı değerli. Coinbase’in yeni fırsatları benimseme ve global varlığını geliştirme kararlılığının bir ispatıdır. Bütün bu adımlar kripto para piyasasının büyüdüğünün de bir işareti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap