Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin, Ayı Piyasasında!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin, Ayı Piyasasında!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Altcoin, Ayı Piyasasında!

1970’lerde emtia ticareti işine giren kıdemli teknik analist Peter Brandt, Cumartesi günü yayınladığı bir tweet’te lider altcoin Ethereum’un (ETH) yeni bir ayı piyasasında olduğunu söyledi. Bitcoin’deki (BTC) isabetli tahminleriyle de bilinen Brandt, ikinci en büyük Blockchain’i “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımlıyor. Analist, lider altcoin’in Solana’ya (SOL) karşı düşük performansının “tamamen garantili” olduğunu da sözlerine ekliyor.

Peter Brandt, altcoin yatırımcılarını uyarıyor

Solana (SOL), 2021’de muazzam bir büyüme kaydettikten sonra piyasa değerine göre beşinci sıraya ulaştı, ancak Ethereum’u geçmek için hala yapması gereken çok şey var. Ethereum topluluğu, Brandt’ın düşüş analizine kızdı ve bazı takipçiler Brandt’in tweet’lerinin karşıt bir gösterge olarak kullanılabileceğini iddia etti. Brandt, bir ayı beklediğinde (veya tam tersi) daha fazla satın alma zamanının gelmiş olabileceğini belirterek durumun fırsat olabileceğini de ima etti. Aynı zamanda, hoşnutsuz bir takipçisine yanıt olarak Cardano’ya yaptığı düşüş çağrısını da savundu. Bu haftanın başlarında, trader ayrıca yakın zamanda Bitcoin dip alıcılarını lider kripto para biriminin devam eden düşüşü sırasında düşen bir bıçağı yakalamaya karşı uyarmaya çalıştı.

JPMorgan, Ethereum’da düşüşte

Ethereum yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve 1 Ocak’tan bu yana %20’nin üzerinde düşüş yaşadı. 8 Ocak’ta ETH fiyatı, 30 Eylül’den bu yana en düşük seviye olan Coinbase’de 3.000 dolara düştü. Ayrıca bugün %3 geriledi. Bitcoin, “dönüştürmenin” sonunda bu yıl gerçekleşeceğini tahmin eden analistlere bir darbe indirdi. Brandt, düşüş beklentisinde kesinlikle yalnız değil. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, araştırmacı Nikolaos Panigirtzoglou geçenlerde Ethereum nedeniyle zayıf ölçeklenebilirlik için DeFi piyasasında pazar payını kaybetmeye devam edeceğini öngördü.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap