Bitcoin türevlerinde hareketlilik: Bitcoin SV (BSV) artıyor!

Bitcoin türevlerinde hareketlilik: Bitcoin SV (BSV) artıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin türevlerinde hareketlilik: Bitcoin SV (BSV) artıyor!

34 doları test etmesinden sonra üst istikametli atılım yapan Bitcoin SV (BSV), son 24 saatte yüzde 15’e yakın yükseliş yaşadı.

ETF haberlerinin yarattığı müspet tesirle birlikte en süratli ve en çok artış gösteren coin’lerden Bitcoin SV (BSV) yine harekete geçti. Son 24 saatte yüzde 15’e yakın artış gösteren BSV, son 24 saatin en çok kıymet kazanan coin’i oldu. Birebir vakitte kıymetli bir direnç noktasını aşan BSV grafiğinde neler oluyor?

Bitcoin SV (BSV) grafik analizi

34 dolardan yakaladığı alıcı kitlesiyle üst istikametli atak yapan BSV, 37,89 doları da kırarak başka direnci gayeli. Bitcoin’in tanınan türevlerinden olan BSV, 41 doları aştığı sürece amaçları sırasıyla 44,49 – 47,33 ve 50,40 dolar olabilir. 50,40 dolar direnci, BSV’de karar verici olabilir. Bu direncin kırılımıyla 60 dolar düzeyleri mümkün olacaktır.

Bitcoin’deki sert satışlar yahut BSV’deki ilginin azalması, fiyatı dayanak noktalarına çekebilir. Bu süreçte bölümle ilgili haber döngüsü büyük değere sahip. BSV’nin 37,89 doları kaybetmesi, 34,32 ve 30,56 dolara kadar düşüşlere yer hazırlayabilir. 30,56 doların tututüanaması ise, kısa-orta vade için BSV’de taban fiyatı getirebilir.

BTC Piyasası: Bitcoin türevlerinde hareketlilik: Bitcoin SV (BSV) artıyor! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap