Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı!

Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı!

Son kripto piyasası çöküşü, birçok yatırımcıyı demoralize etti. Ancak bazı yatırımcılar için mevcut ayı piyasası geçici bir düzeltmeden başka bir şey değil. Buna ek olarak, Metaverse kripto paraları, bugün önemli fiyat artışları görmeye devam ediyor. Kriptokoin.com olarak bu yazıda bugün en çok fiyatı artan ilk 3 metaverse coin olan MNG, MEGA ve XDOGE üzerinde duruyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı! 1

3 metaverse coin projesi

3. Moon Nation Game (MNG). Haziran 2021’de piyasaya sürülen Moon Nation Game, oyna-kazan modeliyle oluşturulmuş bir kripto oyun ekosistemi. Bir NFT pazarına ve bir köprü platformuna sahip ve kullanıcıların çeşitli kripto oyunları için tek bir token kullanmalarına olanak tanır. Ekip, ekosistem büyüdükçe gelecekte daha fazla oyunu entegre etmeyi planlıyor. Ayrıca Moon Nation, oyun içi kullanımları olan özel bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürmek için çalışıyor.

2. MegaCryptoPolis (MEGA). Ekim 2020’de piyasaya sürülen MegaCryptoPolis, merkezi olmayan bir şehir oluşturucu dApp oyunu. Proje, Ethereum ve Tron blockchainlerinde çalışır. MegaCryptoPolis oyunu, dünya çapındaki oyuncuların toplu olarak benzersiz bir mega şehir inşa etmelerini sağlayan çok oyunculu bir strateji oyunu. Oyundaki her varlık tokenleştirilir ve benzersiz bir ERC-721 NFT olarak saklanır. Ek olarak, MegaCryptoPolis, tüm oyun işlemlerinin akıllı sözleşmelerle doğrulandığı, merkezi olmayan bir modele dayanmaktadır. Oynamaya başlamak için kullanıcılar bir arsa satın almalıdır. Yazılı olarak, en ucuz arazi mülkleri 0.098 ETH (kabaca 240 dolar) olarak fiyatlandırıldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, ETH ve XRP Çökerken Bu 3 Metaverse Coin Sıçradı! 2

1. ClassicDoge (XDOGE). Kasım 2021’de piyasaya sürülen ClassicDoge, evcil hayvan severler için bir Metaverse platformudur. Kullanıcıların evcil hayvanlarının sosyal medyada, oyunlarda, VR platformlarında ve daha fazlasında kullanılabilecek Ultra HD 3D NFT’lerini oluşturmasına olanak tanır. ClassicDoge hala erken aşamalarında. ClassicDoge ve geliştirme ekibine bahis yapmak istiyorsanız PancakeSwap üzerinden XDOGE satın alabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap