Bitcoin Düşerken Türklerin Gözü Bu 10 Altcoin’de!

Bitcoin Düşerken Türklerin Gözü Bu 10 Altcoin’de!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin Düşerken Türklerin Gözü Bu 10 Altcoin’de!

CoinGecko’nun datalarına nazaran, Türkiye’deki yatırımcılar geçtiğimiz hafta boyunca çeşitli kripto paraların performansını yakından takip etti. İşte 6-12 Mayıs tarihleri ortasında, Türk yatırımcıların odağındaki altcoin projeleri…

CoinGecko listesi: Türkiye’de bu altcoin projeleri dikkat çekti

CoinGecko’nun Btcpiyasasi.com ile paylaştığı listeye nazaran Türkiye’de 6-12 Mayıs ortasında 10 altcoin arandı. Listenin başında, piyasada dikkat çeken nispeten yeni bir kripto para ünitesi olan Sui yer aldı. Sui, bir layer-1 projesidir.  Türk yatırımcıların ilgisinin arttığı bir başka coin ise tanınan İngiliz futbol kulübüne bağlı bir kripto para ünitesi olan Aston Villa Fan Token oldu. Token, taraftarların kulüp anketlerine ve öbür etkinliklere katılmasının yanı sıra özel içerik ve eserlere erişim sağlamasına imkan tanıyor. Token’ın Türkiye’deki popülaritesi, ülkenin futbola olan ağır ilgisinin yanı sıra kripto para dünyasında taraftar token’larına yönelik artan eğilimin bir yansıması olabilir.

BTC Piyasası: Bitcoin Düşerken Türklerin Gözü Bu 10 Altcoin’de! 1

Son haftalarda ilgi gören ve meme’lerden esinlenen bir token olan Froggies de Türk yatırımcılar ortasında popülerdi. Eğlenceli ve sevinçli bir proje olarak tasarlanan bu coin, birebir vakitte düşük maliyetli lakin yüksek riskli bir yatırım olma potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Meme’lerden esinlenen bir diğer token olan Pepe de geçtiğimiz hafta Türk yatırımcılardan artan bir arama ilgisi gördü. Froggies üzere eğlenceli bir proje olarak tasarlanan Pepe de uzun vadeli bir yatırım olma potansiyeliyle dikkat çekiyor.

Yapay zeka (AI) projesi olan Fetch.ai, Türk yatırımcılar ortasında bir öbür tanınan coin oldu. Proje, yapay zeka ve makine tahsili dünyasındaki potansiyeliyle dikkat çekiyor. Elon Musk’ın evcil köpeğinin tanınan meme’inden esinlenen bir coin olan FLOKI de Türk yatırımcıların arama ilgisinde bir artış gördü. Evcil hayvan sahipleri ve hayvan severler için merkezi olmayan bir platform oluşturmayı amaçlayan proje, potansiyeliyle dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Bitcoin Düşerken Türklerin Gözü Bu 10 Altcoin’de! 2

Türkiye’deki kripto para ilgisi dikkat çekiyor

A Hunters Dream de Türk yatırımcıların ilgisiyle karşılaştı.   ArbDoge AI, Türk yatırımcılar ortasında bir öbür tanınan coin oldu. Proje, algoritmik ticaret dünyasındaki potansiyeli ve kullanıcıların kârlı ticaret fırsatları bulmalarına yardımcı olma hüneriyle dikkat çekiyor. Kripto para dünyasında popülerlik kazanan ve meme’lerden esinlenen bir token olan WOJAK da geçtiğimiz hafta Türk yatırımcılardan artan bir arama ilgisi gördü. Proje eğlenceli bir proje olarak tasarlandı, lakin tıpkı vakitte kimileri uzun vadeli bir yatırım potansiyeli olduğunu düşünüyor olabilir.

Son olarak, türev ticareti için merkezi olmayan bir platform oluşturmayı amaçlayan bir proje olan Velodrome Finance, Türk yatırımcılar ortasında bir diğer tanınan coin oldu. Proje, merkezi olmayan finans dünyasındaki potansiyeli ve kullanıcılara yeni yatırım fırsatları sunma kabiliyetiyle dikkat çekiyor. Genel olarak, geçtiğimiz hafta Türkiye’deki kripto para yatırımcıları için heyecan verici bir devir oldu, zira bir dizi coin piyasadan artan ilgi ve dikkat gördü. Kripto para dünyası gelişmeye ve büyümeye devam ettikçe, bu projelerin nasıl geliştiğini ve hem Türkiye’deki hem de dünyadaki yatırımcılar için ne üzere fırsatlar sunabileceğini görmek farklı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap