Bitcoin Düşerken Bu 8 Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı!

Bitcoin Düşerken Bu 8 Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Düşerken Bu 8 Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı!

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, geçtiğimiz hafta yaşadıkları derin kayıpları düzeltmeye devam ederken metaverse ve meme coin projeleri yükseliş yaşıyor. Kriptokoin.com olarak, günlük bazda en çok değer kazananları aktarıyoruz…

Bu 2 metaverse coin ivme kazandı: Yüzde 80’in üzerine çıkıldı

Günün en çok yükselen metaverse coin’i, ChainCade (CHAINCADE) oldu. CHAINCADE, yüzde 82’lik bir artış sergiledi. Projenin açıklamasına göre ChainCade, bir kripto projesinin hem eğlenceli hem de ödüllendirici olması gerektiği fikriyle oluşturuldu. Tüm dünyada yaklaşık 2 milyar oyuncu var ve sektör bugün 162 milyar dolara kadar değerleniyor ve önümüzdeki beş yıl içinde katlanması bekleniyor. Merkezi olmayan oyun seçeneklerine ve NFT’lere olan talep sürekli artıyor. ChainCade’in amacı, arcade oyunlarının nostaljisini de beraberinde getirerek bu alanda bir mega oyuncu olmak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Düşerken Bu 8 Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı! 1

İkinci olarak, Arcona (ARCONA) yüzde 11.6 değer kazandı. Arcona (ARCONA), içerik oluşturucuların ve girişimcilerin dünya çapında gerçek yaşam manzaralarında etkileşimli 3B deneyimler başlatmasını sağlayan Digital Land adlı küresel bir Artırılmış Gerçeklik (AR) katmanı oluşturan bir bilgisayar vizyonu şirketidir. Proje, AR alanına giriş eşiğini düşürmeyi hedefliyor ve 3B multimedya içeriğini fiziksel konumlara yerleştirmek için uygun maliyetli, verimli ve kolay bir yol sağlıyor. Arcona sıklıkla oyun, tarihi rekonstrüksiyon, eğitim ve turizmle uğraşan şirketlerle çalışır.

Meme coin’lerin fiyatı da artıyor

Öte yandan, meme coin piyasasında da yeşil renkte işlem gören pek çok coin var. Öncelikle, açık ara farkla CatBonk (CABO) isimli bir kripto para birimi yüzde 600’ün üzerinde değer kazandı. CatBonk, beyzbol sopaları kullanan ve diğer meme coinleri çeken kedigillerin yer aldığı bir meme etrafında toplanmış, topluluk tarafından işletilen bir meme coindir.  İkinci olarak Boss (BOSS) isimli coin yüzde 26.5’lik bir yükseliş yaşadı. IoTexShiba (IOSHIB) yüzde 19.8, Vita Inu (VINU) yüzde 16.9, 1-UP (1-UP) yüzde 13.8’lik değer kazandı. PolyDoge (POLYDOGE) yüzde 10.2’lik artış yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin Düşerken Bu 8 Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap