Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler!

Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler!

Bitcoin fiyatı, aşağı yönlü bir hareketle tehdit ederken konsolide oluyor ve DOGE, Ripple ve ETH gibi altcoin devlerinin duraksamasına neden oluyor. Sıradaki kritik teknik seviyeleri belirlemek üzere, analist Akash Girimath’ın teknik analizlerini inceleyelim.

Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH analizleri

Bitcoin fiyatı geçen hafta %12 yükselirken ve 50 günlük SMA’yı zorladı. Oluşan üçgen formasyonu, 44.381 dolardaki kırılma noktasına ekleyerek elde edilen %21’lik bir yükselişle 52.000 doları işaret ediyor. 50 günlük SMA’nın üzerinde kalamamak, analiste göre günlük talep bölgesinde 36.398 dolardan 38.895 dolara uzanan dik bir düzeltmeyle sonuçlanabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler! 1

Bitcoin fiyatı için görünüm yükseliş gibi görünse de, 34.752 dolar destek seviyesini koruyamazsa, yükselen üçgen formasyonunu geçersiz kılacak ve 29.000 dolar ve daha düşük bir düşüş öngörecek.

Dogecoin fiyatı daha fazla kazanç için patladı

Dogecoin fiyatı, son 40 günde kabaca %40 düştüğü için bir dizi daha düşük seviye oluşturdu. Lider meme coin, önce 0.140 dolar direnci ile karşılaşacak, ayrıca bunu temizlemek 0.150 doları yeniden test etmesine izin verecek. Toplamda, bu hareket mevcut konumdan – 0.120 dolar – %27’lik bir yükseliş oluşturacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler! 2

DOGE çevresindeki iyimserlikten bağımsız olarak, 0.106 doların altına yaklaşan dört saatlik bir mum çubuğu, daha düşük bir dip oluşturacak ve Dogecoin fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacak. Böyle bir durumda, analiste göre DOGE ayıları %30’luk düşüşü hedefleyebilir ve 0,074 dolar desteğine giden yolu açabilir.

Ethereum fiyatı ipuçlarını bekliyor

Ethereum fiyatı BTC ile yüksek oranda ilişkili ve bir süredir volatilite kıtlığı görülmekte. Bu nedenle, yükseliş trendinin 2800 dolar destek seviyesini koruması çok önemli. Boğaların momentumu koruduğunu varsayarsak, Ethereum fiyatının 100 günlük SMA’yı 3.106 dolardan kırması ve 200 günlük SMA’da 3.509 dolardan ulaşması beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler! 3

Öte yandan, Ethereum 2.801 doların üzerine kalamazsa, analiste göre alıcılar arasında bir zayıflık 2.541 dolardan haftalık destek seviyesine düşüşe tetikleyebilir.

Ripple fiyatı yükselmeye devam ediyor

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere Ripple, 10 Mart’ta %31’lik bir kazanç öngören bir devam modelinden çıktı. İleriye dönük olarak, yatırımcılar Ripple fiyatının 0.856 dolar ve 0.917 dolar direnç engelleriyle yüzleşmesini bekleyebilir. Bu engellerin bir dönüşü, XRP için 1 dolarlık psikolojik seviyeyi etiketlemesinin yolunu açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin, DOGE, Ripple ve ETH: Hafta İçinde Beklenen Seviyeler! 4

Ek olarak, Ripple fiyatı 0,866 ila 0,705 dolar talep bölgesinin altında belirleyici bir kapanış üretirse işler hızla kötüye gidebilir. Bu gelişme daha düşük bir dip (LL) oluşturacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacak. Böyle bir durum, ayıların XRP fiyatını 0,633 dolara düşürdüğünü ve alıcıların yeni bir yükseliş için yeniden gruplanabileceğini görebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap