Bitci Borsası XEO iş birliğiyle GameFi ekosisteminin geleceğine yatırım yapacak!

Bitci Borsası XEO iş birliğiyle GameFi ekosisteminin geleceğine yatırım yapacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitci Borsası XEO iş birliğiyle GameFi ekosisteminin geleceğine yatırım yapacak!

Kripto para borsası Bitci, stratejik planlamaları doğrultusunda attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Borsa, GameFi 2.0 projesi XEO ile iş birliği başlattığını duyurdu. Bu gelişmeyle GameFi kesiminin geleceğine yatırım yapan Bitci, önümüzdeki devirde Türkiye’deki GameFi ekosisteminde başkan olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, blockchain teknolojisinin inançlı ve şeffaf yapısını kullanarak kendi ekosistemini oluşturmayı hedefleyen teşebbüs Oasis of Universe’ün yenilikçi GameFi 2.0 projesi XEO ile stratejik iş birliği başlattı. Bu mutabakatla GameFi ekosisteminin geleceğine güvendiğini bir sefer daha vurgulayan Bitci, Türkiye’nin GameFi serüvenine öncülük etmeyi amaçlıyor.

Bugüne kadar geliştirdiği stratejik iş birlikleriyle teknolojinin dönüştürücü potansiyeline odaklanan ve bu alanda önemli yatırımlar yapan Bitci, XEO atağıyla bu yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda, dinamik bir FPS oyunu olan ve GameFi 2.0 hareketine öncülük eden XEO ile stratejik iş birliği geliştiren borsa, bölümün geleceğine odaklanmayı planlıyor.

Düşük komite oranları ile kripto para alım-satımı yapmak için Bitci borsasına buradan ulaşabilirsiniz.

XEO, FPS oyun pazarını Web3 periyoduna taşımayı amaçlıyor

Oasis of Universe’ün başyapıtı olarak nitelendirilen XEO, klâsik FPS oyunlarının ötesinde; maharet tabanlı ödüllerle çok oyunculu bir boyutu, son teknoloji blockchain ekosistemi içinde bir ortaya getiriyor.

Şirket, alışılagelmiş GameFi projelerinin bilakis yeni deflasyon düzenekleriyle dikkat çeken XEO aracılığıyla klasik FPS oyun pazarını Web3 periyoduna taşımayı amaçlıyor. Polygon ağında bulunan XEO, GameFi 2.0’ın öncüsü olarak, oyun dünyasındaki dönüşüm sürecinde aktif rol alıyor, kesime yeni bir heyecan ve derinlik kazandırıyor.

“GameFi, finansal piyasalar üzerinde olumlu gelişmelere neden olabilir”

Konuya ait değerli açıklamalarda bulunan Bitci CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Bitci olarak, vizyoner GameFi 2.0 projesi XEO ile stratejik partnerlik sürecini yürütecek olmaktan büyük memnunluk duyuyor, bu adımı gelecek vizyonumuzu yansıtan değerli bir gelişme olarak kıymetlendiriyoruz. GameFi ekosistemi, yenilikçi yapısıyla blockchain tabanlı teknolojilere dayanan merkeziyetsiz finans uygulamalarıyla oyun dünyasını bir ortaya getiriyor. Bu yaklaşım, yakın bir gelecekte, potansiyel olarak hem yeni yatırım fırsatlarını hem de kullanıcı tecrübesi konusunda yeni yollar keşfedilmesini kolaylaştırma bakımından finansal piyasalar üzerinde olumlu gelişmelere neden olabilir. XEO ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin Türkiye pazarının gelişimine önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.” tabirlerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap