Bitci Borsası Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Bitci Borsası Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitci Borsası Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Finansal teknolojilerin gelişimini desteklemek emeliyle çalışmalar yürüten kripto para borsası Bitci, vizyoner sıhhat uygulaması Help Steps tarafından piyasaya sürülen Helpsteps Token’ı listeliyor. Bitci, önümüzdeki günlerde tamamlanacak HSX Token arzına katılan yatırımcıları özel armağanlarla buluşturmayı planlıyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, dünya genelinde atılan adımları bağışa çeviren birinci sıhhat uygulaması olan Help Steps ile kıymetli bir iş birliğine imza attı. Bitci, geçtiğimiz günlerde Help Steps tarafından kullanıcıların kazandıkları kıymetler üzerinde daha fazla denetim sahibi olmaları maksadıyla hizmete sunulan ve blokzinciri tabanlı bir kripto varlık olan HSX Token’ı listeleyeceğini açıkladı.

Omchain ağında üretilen Helpsteps Token’ın 6 Eylül’de başlayan ön satış süreci 8 Ekim’de son bulacak. 0,07 Türk Lirası’ndan arz edilen HSX Token’a sahip olan kullanıcılar, blockchain teknolojisinin avantajlarından faydalanarak Help Steps uygulaması aracılığıyla elde ettikleri finansal bedeli uygulama dışına transfer ederek çeşitli alanlarda kullanabilecek.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Bitci üzerinden HSX ön satışına katılmak için buraya tıklayın.

Bitci’den, HSX Token arzına özel hediye

Ön satış müddeti boyunca muhakkak bedelin üzerinde alım yapan kullanıcılar Bitci Borsa tarafından belirlenen özel armağandan faydalanabilecek. Yapılan açıklamaya nazaran 75.000 Türk Lirası kıymetinde alım yapan yatırımcılar 1.000 dolar bedelinde blokzincir tabanlı özel bilgisayar kazanacak. Bununla birlikte, HSX Token sahipleri Help Steps ile iş birliği bulunan kurum ve markalarda çeşitli fırsatlara ve kampanyalara erişebilecek.

“Bitci kullanıcılarını, HSX Token ayrıcalıklarından faydalanmaya davet ediyoruz”

HSX Token arzına ait açıklamalarda bulunan Bitci CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “HSX Token hem dijital dünyadaki faaliyetleriyle dikkat çeken hem de Web3 dünyasını yakından takip eden Help Steps tarafından piyasaya sürüldü. Biz, kullanıcıların kendi kazandıkları bedeller üzerindeki hakimiyetini artırma maksadıyla yola çıkan böylesi vizyoner bir projenin ekosistemdeki yatırımcıların dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. Bugüne kadar değerli iş birliklerine imza atan Help Steps tarafının bu süreçteki olumlu yaklaşımını memnuniyetle karşılıyoruz. Tüm Bitci kullanıcılarını, HSX Token ayrıcalıklarından faydalanmaya davet ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

Help Steps’ten birinci küresel adım

Kısa bir mühlet evvel dünya genelinde milyonlarca taraftara hitap eden İspanya’nın önde gelen futbol kulüplerinden Atletico Madrid ile kıymetli bir iş birliği mutabakatı imzalayan Help Steps, yurt dışında elde ettiği bu muvaffakiyetle büyük yankı uyandırdı.

Help Steps’in birinci küresel muahedesini Atletico Madrid ile gerçekleştirmesi üzerine değerli açıklamalarda bulunan Help Steps CEO’su Beğenilen Venedik, mutabakat için “sadece başlangıç” biçiminde konuştu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap