Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!

Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), web3 ve dağıtık defter teknolojilerini benimseme yolunda değerli bir adım atarak Algorand Blockchain Akademisi’ni kurmak üzere altcoin projesi ALGO’nun ardındaki Algorand Vakfı ile paydaşlık kurdu. Bu teşebbüs, UNDP işçisini sürdürülebilir kalkınma için Blockchain teknolojisinden yararlanmak için gereken bilgi ve pratik maharetlerle donatmayı amaçlıyor. UNDP’nin 30 Kasım’da yaptığı duyuru, BM’nin yenilikçi teknolojileri faaliyetlerine entegre etme uğraşlarında kıymetli bir adımı işaret ediyor. İşte detaylar…

Birleşik Milletler, tanınan altcoin projesini seçti

UNDP, Algorand Vakfı’nı global işçisi için web3 üzerine bir eğitim müfredatı geliştirmek üzere görevlendirdi. UNDP ve başka Birleşmiş Milletler kuruluşlarından 22.000’den fazla çalışan Algorand Blockchain Akademisi’nden faydalanacaktır. Müfredat, Blockchain teknolojisinin sürdürülebilir kalkınma alanındaki pratik uygulamalarına odaklanacaktır. Alternatif finans ve düşük karbonlu kalkınma mevzularında uzmanlaşmış bir UNDP araştırma ve data analisti olan Robert Pasicko, teşebbüsü Yeni Delhi’deki Algorand Tesir Zirvesi’nde duyurdu. Kursun beta versiyonunun 2024 yılının birinci çeyreğinde başlaması ve yıl boyunca UNDP’nin global çalışanı ortasında kademeli olarak yaygınlaştırılması planlanıyor. Kripto para ünitesi, gelişmenin akabinde aşağıdaki üzere yükseliş yaşadı

BTC Piyasası: Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi! 1

Eğitim tecrübesini daha da zenginleştirmek için HesabPay, Wholechain, Koibanx ve Quantum Temple dahil olmak üzere Algorand ekosistem projelerinden temsilciler teşebbüse etkin olarak katılacaktır. Bu işbirliği, UNDP işçisi ortasında kapsamlı bir anlayışı teşvik ederek, Blockchain uygulamalarına ait gerçek dünyadan içgörüler sağlamayı amaçlamaktadır. Algorand Vakfı Eğitim ve Kapsayıcılık Lideri Doro Unger-Lee, bu teşebbüsün Sürdürülebilir Kalkınma Gayelerine ulaşmak için Blockchain’in aksiyona geçirilebilir kullanım durumlarını belirleme ve uygulamaya yönelik çok değerli bir birinci adım olarak değerini vurguladı.

Algorand, benimesme konusunda gelişiyor

Algorand Blockchain Akademisi, BM’nin web3 teknolojilerini benimseme konusundaki süregelen kararlılığını yansıtmaktadır. Bu stratejik paydaşlık, Blockchain’in global zorlukları ele alma potansiyelini vurgulamakta ve BM’nin sürdürülebilir bir gelecek için işgücünü geliştirmeye olan bağlılığının altını çizmektedir. Kurs ilerledikçe, dünya çapındaki UNDP uygulayıcılarının karmaşık global sıkıntıların üstesinden gelmek için Blockchain teknolojisini kullanma konusunda bedelli bir uzmanlık kazanması beklenmektedir.

BTC Piyasası: Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi! 2

Proje, Hindistan’da dalgalar yaratıyor

Diğer yandan Algorand, değerli Hintli kuruluşlarla bir dizi paydaşlık kurduğunu açıkladı.  Algorand’ın Hindistan’daki kıymetli bir teknoloji savunma kümesi olan Ulusal Yazılım ve Hizmet Şirketleri Birliği (NASSCOM) ile yaptığı işbirliği bu uğraşların başında geliyor. Bu paydaşlık, akademi, BT sanayisi ve hükümetle birlikte geliştirilen bir dijital maharet kazandırma teşebbüsü olan NASSCOM’un FutureSkills Prime kapsamında Web3 yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor. ALGO, global girişimciliği destekleyen bir kuruluş olan TiE Bangalore ve Hindistan’ın birinci bayan merkezli bankası olan Mann Deshi Vakfı ile güçlerini birleştirdi. Bu işbirlikleri Algorand’ın Hindistan pazarındaki tesirini derinleştirecek ve daha geniş Web3 ortamına katkıda bulunacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap