Bir Çok Cüzdan Bu Altcoin’i Binance Borsasından Çekiyor!

Bir Çok Cüzdan Bu Altcoin’i Binance Borsasından Çekiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bir Çok Cüzdan Bu Altcoin’i Binance Borsasından Çekiyor!

Bitcoin ve altcoin üniteleri Cuma günü itibariyle hafta içinde elde ettiği kârların büyük kısmını geri bıraktı. Haftayı 26.500 dolardan açan BTC, Salı günü 27.500 düzeyini zorlasa da an itibariyle neredeyse başladığı yerde.

Bitcoin nispeten sakin seyrederken en büyük altcoin ünitesi Ethereum ise ekside. ETH, hafta başından bu yana %1,58 bedel kaybına uğradı. Altcoin piyasası BTC karşısında kaybetmeye devam ederken balinalar bu durumu bir alım fırsatı olarak görüyor.

Piyasa takipçisi Lookonchain’in yeni paylaşımına nazaran son günlerde Binance hesaplarında enteresan hareketler var. Uzmanlar, 18 Eylül 2023 tarihinden günümüzde Binance borsası üzerinde yeni 81 farklı kripto para cüzdanına transferleri tespit etti.

Kime ilişkin olduğu bilinmeyen bu adreslerin hepsi garip bir formda birebir altcoin ünitesini satın aldı. Lookonchain, bu adreslere yüklü ölçüde LINK transferi olduğunu paylaştı.

“15 Eylül tarihinden günümüze oluşturulan cüzdan adresleri hafta boyunca borsadan LINK token çekti. Kelam konusu 81 adresin borsadan çektiği tokenlerin piyasa pahası ise 31,5 milyon dolara ulaştı.”

Lookonchain, kriptoseverler için hangi adresin ne kadar LINK satın aldığını bir excel belgesi ile paylaştı. Binance borsasından en fazla LINK çeken büyük adres 280 bin adet ile süreç yaparken en küçük süreç ise 5 bin ile sonlu kaldı.

LINK Fiyatı

81 farklı adresin bu hafta yüklü satın aldığı altcoin, son günlerin kârlı kripto para üniteleri ortasında. CoinMarketCap datalarına nazaran LINK, birinci 100 token ortasında bir hafta içerisinde en fazla yükselen altıncı kripto oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bir Çok Cüzdan Bu Altcoin’i Binance Borsasından Çekiyor! 1

Yaklaşık bir buçuk yıldır yatay bir kanalda seyereden LINK an itibariyle 6.72$’dan alıcı buluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap