Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var?

Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var?

Kripto para borsası Binance’ten bugün iki altcoin için kritik açıklama geldi. Binance yaptığı açıklamada REI Network (REI) ve MobileCoin (MOB) için yaklaşan ağ yükseltmelerini ve hard forkları kolaylaştırma taahhüdünü açıklıyor. Ayrıntılara bir bakalım.

Altcoin REI ağ yükseltmesi ve hard fork

Altcoin REI Ağ yükseltmesi ve Hard Fork’un 15.084.585 REI Ağ blok yüksekliğinde gerçekleşmesi amaç dahilinde. Buna nazaran 11-09-2023 08:00 civarında başlaması planlanıyor. Bu müddet zarfında, REI para yatırma ve çekme süreçleri yaklaşık 11-09-2023 07:00’den itibaren süreksiz olarak askıya alınacak. Buna nazaran rastgele bir süreç yapılamayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var? 1

Diğer taraftan değerli bir duyuru daha var. Buna nazaran altcoin MobileCoin ağ yükseltmesi kelam konusu. MobileCoin ağ yükseltmesi, 1,936,306 MobileCoin’lik bir MobileCoin blok yüksekliğinde gerçekleşmeye hazırlanıyor. Bu yükseltmenin 26-09-2023 tarihinde saat 21:00 civarında başlaması amaç dahilinde. Ayrıyeten 26-09-2023 saat 20:00’den itibaren MOB için para yatırma ve çekme süreçlerinin askıya alınacağı sözler ortasında yer alıyor.

Dikkat edilmesi gereken kıymetli noktalar

Her iki altcoin için süreç yapan kullanıcılara yönelik olarak Binance değerli hatırlatmalar yapıyor. Buna nazaran altcoin REI ve MOB ticareti, ağ yükseltmeleri ve hard forklar sırasında etkilenmeyecek. Öteki taraftan REI ve MOB ağ yükseltmeleri için sağlanan blok yükseklikleri kullanıcıların referansı için. Ayrıyeten mümkün değişikliklere tabi olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var? 2

Diğer taraftan Binance, altcoin REI ve MOB’u Binance hesaplarında tutan kullanıcılar ismine tüm teknik bahisleri yönetecek. Daha da değerlisi, bu ağ yükseltmeleri ve hard forklar yeni tokenlerin yaratılmasıyla sonuçlanmayacak. Yükseltilen ağlar stabil hale geldiğinde Binance, kullanıcılara ek bildirim yapılmasına gerek kalmadan REI ve MOB için para yatırma ve çekme süreçlerine derhal devam edecek.

Binance’in kullanıcı güvenliğine bağlılığı

Binance’in iki altcoin için kritik duyurusu bununla da hudutlu değil. Binance’in bu ağ yükseltmelerini destekleme taahhüdünün bir tarafı var. Buna nazaran geniş global kullanıcı tabanı için inançlı ve sağlam bir alım satım ortamı sunmaya devam eden bağlılığının altını çiziyor. Bu karar, Binance kullanıcılarının bu ağ değişikliklerini inançla ve meselesiz bir biçimde gerçekleştirebilmesini sağlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu İki Altcoin İçin Kritik Açıklama! Sırada Ne Var? 3

Diğer taraftan Bitcoin ve altcoin borsası Binance, teknik gereklilikleri süratli bir biçimde yönetiyor. Ayrıyeten kesintisiz dayanak sağlıyor. Bu durum kripto para dalının ön saflarında yer alma gayesine bağlı olarak gerçekleşiyor. Öbür taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kullanıcılarına meselesiz bir alım satım tecrübesi sunma misyonunu bir defa daha teyit ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap