Binance’ten Bu Altcoin İçin Müjde: Listelendi!

Binance’ten Bu Altcoin İçin Müjde: Listelendi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu Altcoin İçin Müjde: Listelendi!

ABD pazarına hizmet veren önde gelen BTC ve altcoin borsalarından Binance.US, dijital reklamcılık dalı için kıymetli bir adımın habercisi olan AdEx’in (ADX) platformunda resmi olarak listelendiğini duyurdu. İşte detaylar…

Binance US, bu altcoin projesi için duyuru yaptı

Dijital reklamcılık alanında değerli bir oyuncu olan ADX token artık Ethereum (ERC-20) ağına yatırılabilecek. ADX/USDT süreç çiftinin kullanıma hazır olmasıyla birlikte, 23 Ağustos 2023 tarihinde saat 12:00’de süreçlerin başlaması için taban hazırlandı. Bu atılım, hem Binance.US hem de canlı AdEx topluluğu için kayda paha bir kilometre taşını temsil ediyor. ADX, özünde içerik yayıncıları ve reklamverenler ortasında değerli bir temas kuran yenilikçi bir müsaadesiz reklam platformu olarak öne çıkıyor. AdEx’i farklı kılan şey, reklamcılık ekosistemindeki bu kilit oyuncular ortasında bir köprü olarak fonksiyonunu güçlendiren blockchain teknolojisine dayanmasıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu Altcoin İçin Müjde: Listelendi! 1

AdEx, dijital reklamcılık tecrübesini yükseltmek için Blockchain ve programatik reklamcılıktan yararlanan son teknoloji bir web3 pazarlama platformu olarak ortaya çıkıyor. AdEx aracılığıyla, Web3 reklamverenleri daha evvel kullanılmamış potansiyel kripto meraklıları pazarına erişim kazanarak, reklamverenler ve kripto alanındaki kullanıcılar ortasında simbiyotik bir ilgiyi teşvik ediyor. 2017 yılında merkezi olmayan bir reklam borsası olarak ortaya çıkan AdEx, kapsamlı bir reklam protokolüne dönüşerek etkileyici bir evrim geçirdi.

20 binden fazla kullanıcısı var

Platform, 20.000’den fazla kayıtlı kullanıcıdan oluşan gelişen bir topluluğa sahiptir ve Blockchain’de milyarlarca mikro ödemeyi işlemiştir. Günümüzde AdEx, reklamverenlerin SSP’ler (Arz Tarafı Platformları) aracılığıyla trafik satın almalarını, gerçek vakitli teklif vermelerini ve tesirli kampanyalar için programatik teknolojiden yararlanmalarını sağlayan bir Talep Tarafı Platformu olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıyeten AdEx, premium yayıncılarla direkt paydaşlıklar geliştirerek yayıncılar, reklamverenler ve son kullanıcılar ortasında sıkıntısız etkileşimleri kolaylaştırmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten Bu Altcoin İçin Müjde: Listelendi! 2

AdEx’in ekosisteminin merkezinde lokal tokenı ADX yer almaktadır. Bu yardımcı token, mükafatlar, yönetişim, ödeme ve stake etme dahil olmak üzere platformun çeşitli istikametlerinde kıymetli bir rol oynamaktadır. ADX, doğrulayıcı çalışma mühletini teşvik ederek reklam kampanyalarının güvenilirliğini sağlar. Token’ın stake etme sistemi doğrulayıcı ağını güçlendirir: stake edilen token sayısı arttıkça ağ daha dirençli hale gelir. ADX token sahipleri, cazip mükafatlar kazanmak ve yönetişim kararlarına faal olarak katılmak için stake etme sürecine katılabilir. Dahası, reklamverenler kampanya ödemeleri için ADX’te bedel bulmakta ve alternatif ödeme tekniklerine kıyasla daha düşük fiyatlardan faydalanmaktadır. Binance.US’in ADX’i listelemesiyle birlikte, Blockchain tabanlı reklamcılık alanında yeni fırsatlar dünyasının kapıları açılmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap