Binance’ten Bu 10 Altcoin İçin Delist ve Entegrasyon Duyurusu!

Binance’ten Bu 10 Altcoin İçin Delist ve Entegrasyon Duyurusu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’ten Bu 10 Altcoin İçin Delist ve Entegrasyon Duyurusu!

Önde gelen bir Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, yakın vakitte yaptığı bir dizi duyuruda, muhakkak marjin çiftlerini listeden çıkarma ve Chiliz (CHZ) 2.0 mainnet entegrasyonunu destekleme planlarını açıkladı. İşte detaylar…

Binance, bu çiftleri marjin kategorilerinden çıkarıyor

Binance Margin, hem çapraz marjin hem de izole marjin kategorilerinden birkaç süreç çiftini listeden çıkarma niyetini açıkladı. Etkilenen süreç çiftleri şunlar: AMB/BUSD, DASH/BUSD, FIDA/BUSD, HARD/BUSD, HOT/BUSD, IOST/BTC, NULS/BUSD, PORTO/BUSD ve REQ/BUSD. Bu listeden çıkarma sürecinin 7 Eylül 2023 tarihinde TSİ 09:00’da yürürlüğe girmesi planlanmaktadır. Binance Margin, listeden çıkarma sürecini kolaylaştırmak için bir dizi adım başlatacak. Bunlar şu halde:

  • Marjin borçlanma süreci askıya alınacak: 1 Eylül 2023 TSİ 09:00’dan itibaren, belirtilen süreç çiftleri için izole marjin borçlanması askıya alınacaktır.
  • Pozisyonlar kapanacak: 7 Eylül 2023 tarihinde, TSİ 09:00’da üstte belirtilen teminat çiftlerindeki tüm kullanıcıların durumları kapatılacaktır. Otomatik bir uzlaşma gerçekleştirilecek ve bekleyen tüm buyruklar iptal edilecektir. Bu, hem izole teminat hem de çapraz teminat çiftleri için geçerli olacaktır.
  • İzole ve çapraz marjdan delist süreci gerçekleşecek: Uzlaşmanın akabinde, süreç çiftleri hem izole teminat hem de çapraz teminat kategorilerinden çıkarılacaktır.
BTC Piyasası: Binance’ten Bu 10 Altcoin İçin Delist ve Entegrasyon Duyurusu! 1

Kullanıcıların listeden çıkarma süreci sırasında durumlarını değiştiremeyeceğini unutmamak değerlidir. Binance, mümkün riskleri azaltmak için kullanıcılara konumlarını kapatmalarını ve 7 Eylül 2023 TSİ 09:00’da marjin alım satımı durdurulmadan evvel varlıklarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmayı düşünmelerini tavsiye ediyor.

Chiliz için 2.0 entegrasyonu gerçekleşecek

Binance, Chiliz (CHZ) 2.0 ana ağ entegrasyonu ve takası için dayanağını de açıkladı. Bu entegrasyon, Chiliz (CHZ) tokenının yanı sıra Chiliz ile bağlı tüm fan tokenlarını da kapsamaktadır. Taraftar tokenları ortasında AC Milan (ACM), AS Roma (ASR), Atlético de Madrid (ATM), FC Barcelona (BAR), Manchester City (CITY), Juventus (JUV), OG (OG) ve Paris Saint-Germain (PSG) üzere futbol kulüplerinin tokenları yer almaktadır. Chiliz (CHZ) 2.0 ana ağ entegrasyonu ve takasının kilit noktaları şunlardır:

  • Tüm BEP2 standardı Chiliz (CHZ) tokenları CAP20 standardına 1:1 oranında takas edilecektir. Ayrıyeten, Chiliz’in taraftar tokenleri hem Chiliz Legacy Chain’den hem de BEP20 standardından CAP20 standardına 1:1 oranında takas edilecektir.
BTC Piyasası: Binance’ten Bu 10 Altcoin İçin Delist ve Entegrasyon Duyurusu! 2
  • Ana ağ entegrasyonu ve takasından sonra, BEP2 ağı üzerinden Chiliz (CHZ) tokenlerinin yanı sıra Chiliz Legacy Chain ve BEP20 ağları üzerinden Chiliz’in taraftar tokenlerinin yatırılması ve çekilmesi artık desteklenmeyecektir. Lakin, ERC20 standart Chiliz (CHZ) tokenlarının para yatırma ve çekme süreçleri bundan etkilenmeyecektir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap