Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!

Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, birkaç duyuru ile Bitcoin ve altcoin projelerini etkileyecek kıymetli güncellemeler yaptı. Bu gelişmeler, yeni ticaret fırsatlarını ve ağ yükseltmelerini kapsıyor ve kripto ortamına yeni bir canlılık katıyor. İşte detaylar…

Binance, ARK için kalıcı vadeli süreç kontratlarını başlattı

Binance Futures, USDⓈ-M ARK kalıcı vadeli süreç kontratını tanıtarak tekliflerini genişletme konusundaki yükünü bir kere daha gösterdi. 19 Eylül 2023, saat 17:30’da piyasaya sürülecek olan bu mukavele, yatırımcıların 10 kata kadar kaldıraç kullanmasına imkan tanıyarak hem tecrübeli hem de kripto ticaretine yeni başlayanlar için cazip bir fırsat sunacak. Ayrıyeten, yatırımcılar Çoklu Varlık Modunu benimseyerek ARKUSDT kalıcı vadeli süreç mukavelesinde alım satım yaparken çeşitli marjin varlıklarını kullanabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi! 1

Binance, ikili yatırım eserlerini duyurdu

Binance, bir öbür heyecan verici atılımla güncellenmiş Amaç Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihlerine sahip yeni bir İkili Yatırım eser kümesini piyasaya sürdü. Bu eserler, çeşitli tanınan kripto paralarda “Yüksek Satış” ya da “Düşük Alış” yapmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. İkili yatırım eserleri, yatırımcılar için çeşitli seçenekler sunmakta:

  • Yüksekten satış: Kripto varlıklarında yüksek mükafatlar biriktirmek isteyen yahut Mevduat Para Ünitesini gelecekte daha yüksek bir fiyata satmayı hedefleyen kullanıcılar için.
  • Düşükten alış: Stablecoin varlıklarında ödül biriktirmek yahut gelecekte daha düşük bir fiyata bir kripto para ünitesi satın almak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi! 2

Bu eserler için abonelik formatı birinci gelene birinci hizmet temeline nazaran çalışır. Kullanıcılar, ETH, BTC, BNB ve daha fazlası üzere önde gelen kripto para ünitelerini içeren seçeneklerle çok çeşitli Gaye Fiyatları ve Hesaplaşma Tarihlerini keşfedebilirler. Bu duyuruda bahsedilen altcoinler BNB, SOL, MATIC, ADA, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC’den oluşuyor.

Altcoin ZEN için yükseltme desteği

Binance sadece alım satım tekliflerini genişletmekle kalmıyor. Birebir vakitte blockchain ağlarının gelişimine de faal olarak katılıyor. Binance, iki kademede gerçekleşmesi planlanan Horizen (ZEN) ağ yükseltmesini destekleyecek. Birinci evre, 19 Eylül 2023, saat 22:00 için planlanmış olup 1.422.426 blok yüksekliğini içerecektir. Bu kademe sırasında, Horizen ağındaki tokenlerin yatırılması ve çekilmesi 19 Eylül 2023, saat 21:00’den itibaren süreksiz olarak askıya alınacaktır. İkinci evre, 1.426.200 blok yüksekliğinde gerçekleşecek ve 26 Eylül 2023, saat 13:00’te başlayacaktır. Birinci basamağa emsal formda, token yatırma ve çekme süreçleri 26 Eylül 2023, saat 12:00’den itibaren süreksiz olarak durdurulacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi! 3

Altcoin fiyat hareketleri Binance’in duyurularını takip ediyor

Kripto para piyasasında sıklıkla görüldüğü üzere, Binance’in duyuruları ani reaksiyonlara yol açtı. Binance’in Horizen ağ yükseltmesini desteklediği haberine karşılık olarak ZEN’in fiyatı %3’lük bir artış yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada ZEN, Binance’in kripto alanına iştirakinin tesirini göstererek 7,64 dolardan süreç görüyor. Misal formda, ARK daima kontratının Binance tarafından açıklanması, ARK’a olan ilginin artmasına neden oldu ve duyurudan sonra fiyatı %21 arttı. Şu anda ARK 0,619 dolardan süreç görüyor ve bu yeni alım satım fırsatını çevreleyen coşkuya işaret ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap