Binance’teki Bu Altcoin İçin Dump Alarmı: Geliştiricisi Satıyor!

Binance’teki Bu Altcoin İçin Dump Alarmı: Geliştiricisi Satıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’teki Bu Altcoin İçin Dump Alarmı: Geliştiricisi Satıyor!

Binance’in Launchpool’unda yer alan kripto paralardan biri olan Highstreet (HIGH) için değerli bir gelişme olarak, geliştiricinin Highstreet Treasury ve Reserve Wallet’ından Binance borsasına 3 milyon HIGH altcoin transferi gerçekleşti. Bu raporun hazırlandığı tarih itibariyle, bu transfer 3,84 milyon dolar üzere şaşırtan bir bedele karşılık gelmekte. İşte detaylar…

Altcoin fiyatı kıymet kaybetti

Gün boyunca aslında düşüş eğiliminde olan HIGH token fiyatı, bu değerli transferin akabinde daha da düşüş yaşadı. Şu anda altcoin 1,30 dolardan süreç görüyor ve bu da son 24 saat içinde yaklaşık %8’lik bir kaybı yansıtıyor. Bu, geliştirici grubun Binance’e kıymetli ölçüde HIGH tokenı taşıdığı birinci sefer değil. Geçtiğimiz ay boyunca, Hazine ve Rezerv Cüzdanından borsaya yaklaşık 8 milyon dolar pahasında toplam 6,27 milyon HIGH token aktarıldı. Piyasa bedeli 56 milyon dolar olan HIGH, nispeten daha küçük kripto paralar ortasında kategorize edilmektedir. Aralık 2021’de Binance Launchpool’da birinci çıkışını yaptı ve bu mühlet zarfında token 20 doların üzerindeki düzeylerde süreç görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’teki Bu Altcoin İçin Dump Alarmı: Geliştiricisi Satıyor! 1

Yakın vakitte 3 milyon HIGH tokenin Binance’e aktarılması, yatırımcılar ortasında tokenin fiyatı ve istikrarı üzerindeki potansiyel tesire ait kaygıları körükledi. Highstreet’in önümüzdeki günlerdeki performansı, bu büyük ölçekli token hareketinin yarattığı zorlukları aşarken kripto para topluluğu tarafından yakından izlenecek. Üstteki grafik, HIGH fiyatındaki son düşüşü açıkça göstermekte ve piyasanın bu kıymetli transfere verdiği yansıyı daha da vurgulamaktadır.

HIGH hakkında ayrıntılar: Kripto para piyasaya nasıl çıkmıştı?

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere HIGH Token (Highstreet), sanal gerçeklik (VR) takviyesiyle oluşturulmuş merkezi olmayan ticaret merkezli bir oyundan yarara metaverse’in lokal bir token’ıdır. Highstreet (HIGH), fizikî ve sanal dünyalar ortasında iki taraflı bir para ünitesi akışı gerçekleştirmenin yanı sıra, oyun içi öğelerin gerçek hayattaki eserler için kullanılabileceği bir pazar sunar. Oyun sırasında kullanıcılar metaverse’i keşfetme, canavarlarla savaşma ve vazifeleri tamamlama fırsatına sahip olurken bir yandan da hem dijital hem de gerçek dünyada işe yarayan eserler edinmekte.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’teki Bu Altcoin İçin Dump Alarmı: Geliştiricisi Satıyor! 2

HIGH’ın yanı sıra, oyunda çeşitli vazifelerin tamamlanmasıyla elde edilen bir yardımcı token STREET bulunmaktadır. HIGH, oyunculara platformdaki kıymetli kararlarda oy kullanma, istifleme yoluyla kâr etme ve pazarda eser satın alma fırsatı veren yönetişim yüklü bir altcoin olarak kabul edilirken, STREET oyundaki ticareti kolaylaştıran birincil para ünitesi olarak hizmet veriyor ve zırh, silah, düzgünleştirme, seyahat biletleri ve otel konaklamaları satın almak için kullanılabiliyor. HIGH, mülk sahiplerine vergi olarak ödenir ve metaverse’in özel aktifliklerine iştirak yoluyla da elde edilebilir. Altcoin birinci olarak Ekim 2021’de yayına girdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap