Binance’den Trilyonlarca SHIB Çekiliyor! Sebebi Ne?

Binance’den Trilyonlarca SHIB Çekiliyor! Sebebi Ne?

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Trilyonlarca SHIB Çekiliyor! Sebebi Ne?

Kripto para dünyasında kıymetli bir gelişme gündeme geldi. Bir Blockchain izleme platformu olan Whale Alert, 20 Temmuz’da 2,4 trilyon Shiba Inu (SHIB)’nun BinanceUS’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığını bildirdi. Bu hareket, Worldpaper ile birlikte Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen Shibarium ana ağı için artan beklentinin ortasında gerçekleşti. İşte detaylar…

2.4 trilyon SHIB harekete geçti

Aktarılan SHIB tokenlerinin mevcut piyasa fiyatlarına nazaran yaklaşık 18,77 milyon dolar pahasında olduğu iddia edilmekte. Bu büyük token hareketi, Shiba Inu topluluğunun dikkatini çekti. Birçok kişi bunun Shibarium’un yakında piyasaya sürülmesiyle kontaklı olabileceğini düşünüyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Shiba Inu ekosistemi, önümüzdeki ay Kanada’da düzenlenecek olan ETHToronto ve ETHWomen hackathon’larının resmi konut sahipliğinin yanı sıra Blockchain Futurist Konferansı’nın da isim sponsoru olacağını duyurdu. Bu da heyecanı daha da artırıyor.

Özellikle, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşan Shibarium lansmanını ima etti. Bu da balina birikimindeki son yükselişi daha da körükledi. Topluluk, Shibarium’un tanıtımının proje için değerli bir dönüm noktası olacağını düşünmekte. Ayrıyeten şimdiden kıymetli bir potansiyel gösterdiğine inanmakta. Shibarium ana ağının “PuppyNet”i şimdiden 30 milyondan fazla süreç kaydetti. Böylelikle ağır ilgi ve kullanıma işaret etti.

Veriler neleri gösteriyor?

Son transferin detaylarını incelemek gerekirse, Etherscan dataları BinanceUS’un son iki gün içinde BinanceUS 2 cüzdanından 0x058A numaralı yeni bir adrese kıymetli sayıda token taşıdığını gösterdi. Bu yeni adresin kripto borsasının kendisine ilişkin olabileceği istikametinde spekülasyonlar var. Lakin sahipliğin teyit edilmesi için daha fazla açıklama yapılması gerekiyor. Şu an itibariyle bu gizemli adreste 72,62 milyon dolar pahasında 69 token bulunmakta. Shiba Inu ekosisteminin Blockchain Futurist Konferansı ve ETH hackathonları üzere yüksek profilli etkinliklere iştiraki haberlerine cevap olarak SHIB ve BONE fiyatları değerli ölçüde arttı.

BTC Piyasası: Binance’den Trilyonlarca SHIB Çekiliyor! Sebebi Ne? 1

SHIB şu anda 0,0000077 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içinde küçük dalgalanmalarla 0,00000766 dolar ile 0,00000780 dolar ortasında hareket etti.  Buna karşılık, Shibarium’un gas tokenı Bone ShibaSwap (BONE) yüzde 3’lük etkileyici bir artış yaşadı. Coin, 1,29 dolara ulaştı. Token’ın 24 saatlik süreç aralığında en düşük 1,22 dolar ve en yüksek 1,29 dolar görülmekte.  Bu da kıymetli ticaret faaliyeti ve yatırımcı ilgisini gösteriyor. Dal uzmanları, Shiba Inu projesini Shibarium’un yaklaşan lansmanı için övdü. Bu potansiyel gelişme, hem ferdî hem de kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti. Böylelikle SHIB ve BONE fiyatlarındaki son artışa katkıda bulundu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap