Binance’den SUI, FLOKI ve PEPE İçin Müjdeli Haber!

Binance’den SUI, FLOKI ve PEPE İçin Müjdeli Haber!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SUI, FLOKI ve PEPE İçin Müjdeli Haber!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, son vakitlerin tanınan altcoin’leri için birtakım duyurular yaptı. Bilhassa SUI’nin yanı sıra tanınan meme coin’ler FLOKI ve PEPE için yeni gelişmeler dikkat çekti. İşte detaylar…

Binance, FLOKI ve bu iki altcoin için açıklama yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, alım satım seçenekleriyle ilgili birkaç yeni duyuru yaptı. Birinci duyuru, SUI, FLOKI ve PEPE’nin Binance Convert’e eklendiği ve kullanıcıların artık bu kripto paraları BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen öbür tokenlarla sıfır fiyat karşılığında takas edebileceği tarafında oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SUI, FLOKI ve PEPE İçin Müjdeli Haber! 1

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance Convert, kullanıcıların bir kripto parayı prestiji paraya dönüştürme üzere bir orta adımdan geçmeden direkt diğer bir kripto paraya dönüştürmesine imkan tanıyan ve kullanıcılara hem vakitten hem de paradan tasarruf sağlayan bir hizmettir. Binance Convert’e SUI, FLOKI ve PEPE’yi ekleyerek Binance, sunduğu hizmetleri genişletiyor ve kullanıcılarına süreç yapmaları için daha fazla seçenek sunuyor.

Bu hizmete başlamak için kullanıcılar Binance web sitesini ziyaret edebilir, “Alım Satım “a tıklayabilir ve açılır menüden “Binance Convert “ü seçebilir. Kullanıcılar taşınabilir aygıtlarından Binance uygulamasını açıp “Alım Satım “a dokunabilir ve akabinde üst menüden “Dönüştür “ü seçebilir. Kullanıcılar daha sonra gösterge fiyatları denetim edebilir ve gaye varlıklarına dönüştürebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SUI, FLOKI ve PEPE İçin Müjdeli Haber! 2

Vadelilerde DOTBUSD mukavelesi kapanıyor

Binance’ten yapılan ikinci duyuru, Binance Vadeli Süreçlerin 9 Mayıs 2023, TSİ 12’de USDⓈ-M DOTBUSD kalıcı vadeli süreç kontratı üzerinde otomatik bir uzlaşma gerçekleştireceği tarafında oldu. Mukavele, tamamlandıktan sonra delist olacak. Kullanıcıların otomatik uzlaşmadan kaçınmak için listeden çıkarma vaktinden evvel açık konumlarını kapatmaları tavsiye edilmekte. Kullanıcıların 9 Mayıs 2023, TSİ 11:30’dan itibaren üstte belirtilen mukavele için yeni konum açmasına müsaade verilmez. Binance Futures, kullanıcılarını korumak ve çok değişken piyasa şartlarında mümkün riskleri önlemek için bu tedbirleri alıyor.

Buna ek olarak, Binance Futures, USDⓈ-M DOTBUSD kalıcı vadeli süreç mukavelesini kaldıraç ve teminat kademelerini ayarlayacak. Güncellemeden evvel açılan mevcut konumlar etkilenecektir. Mümkün bir likidasyondan kaçınmak için ayarlamadan evvel konumun ve kaldıracın ayarlanması şiddetle tavsiye edilmekte. Sonuç olarak Binance, kullanıcılarının inançla alım satım yapabilmesini sağlamak için sunduğu hizmetleri daima olarak genişletiyor ve ayarlamalar yapıyor. Binance Convert’e SUI, FLOKI ve PEPE’yi ekledi. Ayrıca  vadeli süreç mukavelelerinde ayarlamalar yaptı. Böylelikle Binance, kullanıcılarına ve bir bütün olarak kripto para piyasasına olan bağlılığını gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap