Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber!

Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber!

Binance.US’in Crypto Box’ı artık SHIB, FLOKI ve DOGE üzere tanınan meme-coinleri sevdiklerinize sıfır fiyatla armağan etmenize imkan tanıyor. Bu ortada, Binance BTC ve ETH likiditesini artırmak için gayret sarf ediyor.

Binance, SHIB, DOGE ve FLOKI armağan seçeneklerini ekledi

ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından Binance.US, kullanıcıların Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Floki Inu (FLOKI) dahil olmak üzere çok çeşitli kripto paraları armağan etmelerine imkan tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunduğunu duyurdu. Crypto Box olarak bilinen yenilikçi özellik, kullanıcılara kripto ikram ederek etraflarını şaşırtma bahtı veriyor. Ayrıyeten, rastgele bir süreç fiyatı almıyor.

Crypto Box özelliğinin kullanıma sunulması birkaç nedenden dolayı değerli. Birinci olarak, geniş halk kitleleri ortasında dijital varlıklara yönelik artan bir ilgi var. Ayrıyeten, kripto para ünitelerinin bir armağan aracı olarak kullanılma potansiyelini vurguluyor. İkinci olarak, kullanıcıların bir borsada hesap açma zahmetine katlanmak zorunda kalmadan ailelerini ve arkadaşlarını kripto para dünyasıyla tanıştırmaları için kolay bir yol sağlıyor.

BTC Piyasası: Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber! 1

Kullanıcıların armağan etmek istedikleri kripto para ünitesini ve göndermek istedikleri ölçüsü seçme imkanları var. Akabinde şahsileştirilmiş bir bildiriyle birlikte alıcının e-posta adresini girebiliyorlar. Alıcı hediyeyi aldıktan sonra Binance.US’de bir hesap açarak ve dijital varlıklarını talep ederek hediyeyi kullanıyor.

Binance.US’den SHIB ve meme-coin’ler için hamle

Crypto Box özelliği, Binance.US’nin meme coin’lerine yönelik artan ilgiyi karşılamak için yaptığı son atılım. Borsa kısa mühlet evvel SHIB için bir dolar-maliyet ortalaması (DCA) özelliği ekledi. Böylelikle, yatırımcıların tercih ettikleri evvelce belirlenmiş bir programa nazaran dijital varlıklar satın almalarına imkan tanıdı.

Önde gelen bir ticaret platformu olan LunarCrush da SHIB için takviye ekleyerek kullanıcıların dijital varlığı platformdaki 1400’den fazla öteki kripto para ünitesiyle kolay kolay takas etmelerini sağladı. Birebir vakitte, önde gelen bir iGaming yazılım sağlayıcısı olan Nuxgame, düşüş piyasasına karşın Shiba Inu’da ödeme kabul etmek için CoinPayments ile paydaşlık kurdu.

BTC Piyasası: Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber! 2

Binance, BTC ve ETH likiditesini artırmak için çabalıyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, düşük likidite Bitcoin ve Ethereum fiyatlarını olumsuz etkiledi. Bu yüzden, Binance likiditeyi artırmak için efor sarf ediyor. Bu doğrultuda Binance, 15 Mayıs’tan itibaren ek BTC/USDT ve ETH/USDT günlük opsiyonları başlatacağını duyurdu. Bilhassa USDT paritelerine karşı Bitcoin ve Ethereum ticaretini artırarak, bir ölçü likidite getirmeyi amaçlıyor.

Bu günlük opsiyonlar Avrupa stili opsiyon kontratları olacak. Her gün listelenecek olan T+3 BTC/USDT ve ETH/USDT günlük opsiyonları olacak. Fakat Binance, BTC/USDT ve / haftalık, aylık yahut üç aylık opsiyon kontratlarının vade gününe denk gelmesi halinde T+3 BTC/USDT ve ETH/USDT günlük opsiyonlarını listelemeyecek. BTC/USDT ve ETH/USDT günlük opsiyonlarının süreç müddeti üç gün olacak. Bu gayret, ticaretteki artış nedeniyle piyasadaki likiditeyi artıracak.

Perşembe günü Binance, likiditeyi artırmaya yönelik iki öbür çabayı daha duyurdu. WBTC/BTC ve WBTC/ETH likidite havuzlarına likidite ekleyen kullanıcılar, BNB Mükafatları ve Havuz Mükafatlarına ek olarak WBTC Combo Mükafatları de alacak. Bu aktiflik sırf 11 Mayıs – 10 Haziran tarihleri ortasında geçerli olacak. Ayrıyeten Binance, 18 Mayıs’tan itibaren kimi spot alım satım pariteleri için tik boyutunu güncelleyecek. Bu, piyasa likiditesini daha da artıracak ve alım satım tecrübesini güzelleştirecektir.

BTC Piyasası: Binance’den SHIB ve Bu Altcoinler İçin Müjdeli Haber! 3

Binance pazar hissesini kaybediyor

Jump Crypto ve Jane Street üzere önde gelen piyasa yapıcıların ABD’den çıkması ve ABD’deki düzenleyici baskılar Binance ve Coinbase üzere borsalar için likidite meselelerine neden oldu. Gerçekten Bloomberg, Binance’in spot süreç hacmi hissesinin Mart ayındaki %73 düzeyinden Mayıs ayında %51’e düştüğünü bildirdi. Huobi, OKX ve Güney Kore borsalarının pazar hisseleri ise arttı. ABD’nin düzenleyici baskısı, kullanıcıların fonlarının güvenliği konusunda endişelenmesine yol açtı. Bu yüzden, kullanıcıların başka merkezi borsalara yönelmelerine neden oldu. Aslında, Coinbase ve Binance evvelki çeyreklere kıyasla daha az likiditeye şahit oluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap