Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi!

Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi!

Binance, bugün mainnet haberiyle trend olan bir altcoin için 50x’e kadar kaldıraçlı süreçlere müsaade vereceğini duyurdu.

Binance, bu altcoin de 50x’e kadar kaldıraçlı süreçleri başlatıyor

Dünya çapındaki büyük kripto para borsaları, 3 Mayıs’ta Sui Network’ün mainnet’ini başlatılmasıyla SUI Coin alım satım sürecine başlıyor. Sui Network, Binance, OKX ve Bybit dahil olmak üzere neredeyse tüm büyük merkezi borsalardan kabul gördü.

Sıcak bir gelişmede Binance, SUI Coin için 50x’e kadar kaldıraçlı süreçlerini başlatacağını duyuruyor. Bugün 12:00’da SUI süreçlerini başlatan önder borsa, bu akşam 19:00’da kaldıraçlı süreçleri de etkin hale getirdiğini paylaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi! 1

Merakla beklenen Sui Network artık yayında

Sui, bugün mainnet’ini başlatarak rakipleri Aptos ve öbür DeFi ağlarını geride bırakmayı hedefliyor. Altcoin projesi, eski Meta Platformları çalışanlarının imzasını taşıyor. Şu anda piyasa kıymeti 687 milyon dolar olan 2 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip. Fakat Sui’nin suratı şimdi tam olarak istenilen düzeyde değil. Çarşamba günü saniyede ortalama dört süreç gerçekleşti.

Ağ, şu anda Almanya ve ABD’de ağırlaşmış 2.100’den fazla node operatörüne sahip. Fakat vakitle daha da dağıtılması bekleniyor. Sui, Mysten Labs’in takviyesiyle VC finansmanını garanti altına aldı ve rakibi Aptos ile karşılaştırılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi! 2

Altcoin, sert eleştirili beraberinde getirdi

Sui, son vakitlerde token iktisadı yüzünden tenkitlere maruz kaldı. Nisan ayında, platformun topluluk üyelerini hayal kırıklığına uğratan bir kararla airdrop yapmayacağını duyurdu. Bunun yerine, SUI, üç borsada (OKX, KuCoin ve ByBit) erken etap satışına başladı. Altcoin, birinci yatırımcıların karşısına 0,3 dolarla çıktı. Bu satış, kişi başına 10.000 token ile sonlandırılmıştı.

SUI Coin, bugün Binance, OKX ve Bybit üzere büyük borsalarda listelendikten sonra ön satışının %2000 üzerine çıktı. Fiyatı kimi borsalarda 2, birtakım borsalarda 3,5 doları geride bıraktı. Bilgiler, SUI fiyatının daha sonra keskin bir biçimde düştüğünü gösteriyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, bir noktada %70’in üzerinde ziyan yazdırdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Gündem Olan Altcoin için 50x Müjdesi! 3

Bu ortada, Twitter’dan @NorthRockLP, günün erken saatlerinde SUI token’dan bahsetti. Altcoin’in hiçbir şeye dayanmadığını ve ardında hiçbir yarar yahut gerçek kıymet olmadığını öne sürdü. NorthRockLP, beş milyardan fazla token dağıtımının büyük bir satış olacağını öne söylüyor.

SUI Coin düşerken bu altcoin projeleri yükseliyor

SUI Coin’in %50’nin üzerindeki son günde içinde, Stacks üzere birkaç altcoin üstün performans kaydetti. STX, son 24 saatte %12 arttı ve yazım sırasında 0.801277 dolardan süreç görüyor. STX dışında Rocket Pool (RPL) da %7,5 arttı ve şu anda 51.05 dolardan süreç görüyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap