Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X!

Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X!

Binance, 5 Mayıs’ta süreçlere açtığı FLOKI için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlere müsaade vereceğini duyurdu. Tarih ve detaylar şu şekilde…

Binance, FLOKI için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçleri işlemleri başlatıyor

Lider borsa, dün akşam saatlerinde FLOKI ve PEPE’yi platformunda listelediğini duyurdu. FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT ve PEPE/TUSD çiftlerinde başlayan süreçler, kısa müddette çift haneli ralli getirdi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Binance, ikinci bir duyuruda seçili FLOKI, PEPE ve SHIB süreç çiftlerini askıya aldı.

Yeni bir duyuruya nazaran Binance, FLOKI için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlere müsaade verecek. USDⓈ-M 1000FLOKI kalıcı mukavelesi altında süreçler, bugün saat 19:30’da başlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X! 1

FLOKI, son gelişmelerden sonra SHIB, DOGE ve PEPE üzere devlere rekabet edebilecek mi?

Büyük meme coinlerin fiyat hareketleri son 24 saat içinde yeşile döndü. SHIB, FLOKI ve DOGE’nin metrikleri de yükselişe geçti ve daha fazla yükseliş önerdi.

Bununla birlikte FLOKI, en son Binance duyurusuna kadar listelendiği yeni borsalarla pastadan hisse sahibi olmaya çalışıyor. Fiyat hareketi, büyük bir merkezi borsa olan Bitfinex’te listelendikten yükselişe geçti. Bitfinex, 3 Mayıs tarihli bir tweet’inde yakında meme coini listeleyeceğini belirtti.

https://twitter.com/RealFlokiInu/status/1653704843884650496

Meme coin, olumlu hissiyatı nispeten yüksek kaldığı için kripto topluluğunun dayanağına sahip. İnanç, FLOKI’nin grafiğine de yansıyor, zira MVR oranı yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayrıyeten, ağ büyümesi de yüksekti. Bu da daha fazla cüzdanın transfer için FLOKI kullandığını gösteriyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X! 2

SHIB ve DOGE ne durumda?

Öten yandan, meme coin’ler ortasındaki rekabet son haftalardaki ralliyle kızışıyor. Dogecoin ve SHIB üzere öteki en büyük coin’ler de günlük grafikte kar kaydettikçe oyunlarını kuruyorlardı.

CryptoQuant’ın dataları, SHIB için işlerin âlâ göründüğünü ve daima bir fiyat artışı önerdiğini ortaya koydu. Meme coin’in döviz rezervi son vakitlerde düştü ve bu da daha az satış baskısı olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, SHIB’nin MVRV Oranı da 3 Mayıs’ta yükseldi ve bu da yatırımcıların SHIB’in fiyatının artmasını bekleyebileceğini düşündürüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu Altcoin İçin Değerli Duyuru: 20X! 3

DOGE’nin metrikleri de bir yükseliş fikri verdi. Santiment’e nazaran, yeşil Binance fonlama oranından da anlaşılacağı üzere, türev piyasasındaki talebi yüksekti. Buna ek olarak, Coinglass’a nazaran DOGE’nin açık durumu düşüyordu.

Azalan açık durum, piyasanın tasfiye edildiği ve hakim fiyat eğiliminin sona erdiği manasına gelir. Memecoin’in fiyatı geçen hafta düşerken, açık durumdaki düşüş önümüzdeki günlerde trendin aksine dönmesi için umut verdi.

Pepe Coin, Binance listesiyle en büyük oyuncu haline geldi

Meme coin piyasasından bahsetmişken, Pepe Coin’in Binance listesiyle ek %60’lık fiyat rallisi tamamladığını belirtelim. PEPE, bu son atılımla birlikte yeni ATH düzeyi 0.000004354 doları belirledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap