Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular!

Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular!

Dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Binance, yeni süreç çiftleri hakkında çeşitli duyurular yaptı. Yeni ödünç alınabilir varlıklar ekledi ve airdrop’ları tamamladı. İşte detaylar…

İki yeni süreç çifti ekleniyor

Binance, 5 Mayıs’tan itibaren AERGO/USDT ve RNDR/TRY olmak üzere iki yeni süreç çifti için alım satım açacak. AERGO/USDT alım satım çifti, alım satım başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde Spot Grid’i de aktifleştirecek.

Çapraz ve izole marjine eklenen altcoin projeleri oldu

Binance kullanıcıları artık EDU ve SUI’yi çapraz ve izole marjin yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak kullanabilecek. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere EDU, geçtiğimiz haftalarda Binance’in Launchpool projesi olarak karşımıza çıktı. Böylelikle son vakitlerde tanınan altcoin projelerinden biri haline geldi. Sonuç olarak varlıklar Simple Earn Flexible Product varlıklarını teminat olarak kullanan Binance Simple Earn Flexible Products’ta desteklenen varlıklar listesine eklendi. Lakin, kullanıcılar BETH Esnek Eser abonelikleriyle ETH Staking mükafatları kazanmaya devam edeceğinden, Simple Earn Flexible eserlerinde BETH için Gerçek Vakitli APR mükafatları olmayacak. Kullanıcılar ayrıyeten ETH Staking mükafatlarını günlük olarak spot cüzdanlara BETH biçiminde alacaklar.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular! 1

APENFT airdrop’u sonlandı

Ayrıca Binance, TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink (WIN) sahiplerine APENFT (NFT) airdroplarının 18. ve 19. tiplerini tamamladı. Bunlar, APENFT Vakfı tarafından yapılan son duyuruya nazaran APENFT (NFT) Airdrop Programı için son airdrop dağıtım tipleri oldu. Kullanıcılar bu tokenlerin alındığını süreç geçmişi altındaki Dağıtım sayfasından onaylayabilirler. NFT airdrop’unu almaya hak kazanmak için, anlık manzara vaktinde, her kullanıcının en az 100 TRX, 2.000 BTTOLD, 2.000.000 BTTC, 100 JST yahut 15.000 WIN tutması gerekir.

Binance’in yeni alım satım çiftleri ve varlıklar ekleme atılımı, kullanıcılarının artan gereksinimlerini karşılamak için hizmetlerini ve tekliflerini genişletmeye yönelik devam eden eforlarının bir modülüdür. Borsa, kullanıcıların kripto para ticareti yapmasını ve ödünç almasını kolaylaştırmak için çalışıyor. Böylelikle nizamlı olarak yeni varlıklar ve çiftler ekliyor.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 6 Altcoin İçin Sevindiren Duyurular! 2

APENFT (NFT) Airdrop Programının tamamlanması Binance için değerli bir kilometre taşı. Borsa tüm NFT tokenlerini uygun tüm kullanıcılara dağıtmıştır. Kullanıcılara, NFT token bakiyelerini “Fiat ve Spot” Cüzdanında görüntülemek için “Küçük Bakiyeleri Gizle” seçeneğini seçmediklerinden emin olmaları tavsiye edilmekte. Binance’in hizmetlerini ve sunduklarını genişletmeye yönelik devam eden uğraşları, onu kripto kesimindeki en tanınan borsalardan biri haline getirdi. Kullanıcı dostu arayüzü ve çok çeşitli özellikleriyle Binance, büyümeye ve yeni kullanıcılar çekmeye devam etmek için âlâ bir pozisyona sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap