Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru: Delist Ediliyor!

Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru: Delist Ediliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru: Delist Ediliyor!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir duyuru yaptı. Bitcoin ve altcoin borsası, bazı altcoin’lerde işlem çiftlerini delist edeceğini, yani platformdan kaldıracağını bildirdi. 28.01.2022, Türkiye saati ile 06:00’dan itibaren artık platformda artık aşağıdaki beş ticaret çiftiyle işlem yapılamayacak. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance’ten yeni bir altcoin duyurusu geldi

İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, 28 Ocak’ta beş ticaret çiftini platformdan kaldıracağının haberini verdi.  Bu işlem, iki gün sonra, TSİ 06:00’da gerçekleşecek. Platformdan çıkarılacak olan işlem çiftleri ise şu şekilde:

  • Hegic (HEGIC) / Ethereum (ETH)
  • Kusama (KSM) / AUD
  • Hifi Finance (MFT) / Binance Coin (BNB),
  • Swipe (SXP) / AUD,
  • Nem (XEM) / Binance USD (BUSD)
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru: Delist Ediliyor! 1

Kullanıcılar, yukarıdaki kripto para birimlerini Binance’de bulunan diğer işlem çiftleriyle yine takas edebilecek. Yukarıdaki altcoin’lerin bazılarının belirli bir para birimine sabitli stablecoin’ler olduğunu belirtmekte fayda var.

Binance, yeni altcoin’ler listelemişti

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük kripto borsası, Polkadot ekosisteminde yeni bir altcoin projesinin yanı sıra Terra’ya (LUNA) dayalı başka bir kripto para listelemişti. Binance, yeni duyurusunda, Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme platformu olan Acala’yı (ACA) ve Polkadot (DOT) parachain’i listelediğini söyledi. Aynı gün saatler sonra Binance, Terra Blockchain’inde bir borç verme ve ödünç alma protokolü olan Anchor Protocol’ü (ANC) listelediğini duyurdu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap