Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yakın vakitte birkaç değerli duyuru yaptı. Borsanın en son duyuruları, 14 altcoin projesini kapsıyor. İşte detaylar…

Binance, BCH güncellemesini destekliyor

İlk duyuruda Binance, Bitcoin Cash (BCH) ağ güncellemesini destekleyeceğini belirtti. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere BCH, Bitcoin’in bir fork’udur. Ağ güncellemesi sırasında BCH süreçleri etkilenmeyecek. Bu, BCH sahibi platform kullanıcıları için değerli bir gelişme. Çünkü yükseltmenin rastgele bir aksaklık olmadan problemsiz bir halde gerçekleşmesini sağlıyor.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu! 1

Binance, kredi platformuna 14 altcoin ekliyor

Ayrı bir duyuruda Binance, kredi platformuna yeni ödünç alınabilir varlıklar eklediğini açıkladı. Bu yeni varlıklar ortasında PEPE, FLOKI, ALCX, IDEX, IMX, LQTY, PERP, REQ, RPL ve WING yer alıyor. Platform tarafından sağlanan kredi faiz oranı ve ödünç/teminat kripto paraları değişim yaşayabiliyor. Binance’in Vadesiz Kredi hizmeti, çok teminatlı, süresiz ve bağımsız bir kredi eseridir. Her kredi durumu çok teminatlı olmalıdır. Yani kullanıcı tarafından teminat verilen teminatın kıymeti Binance tarafından ödünç verilen kripto varlıkların kıymetinden daha yüksek olmalıdır.

Borsa, yeni “Range Bound” eser kümesinin lansmanını yaptı

Binance, şimdiki fiyat aralıkları ve mukavele tarihleriyle yeni bir Range Bound eser kümesini piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu eserlere 9 Mayıs saat 13:00’ten  itibaren abone olma talihi elde edecek. Range Bound, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın referans fiyatı tüm abonelik periyodu boyunca seçilen aralık içinde kaldığında ödül kazanmalarını sağlayan bir eserdir.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu! 2

Kullanıcılar, mevcut çok çeşitli seçenekler ortasından gereksinimlerine uygun fiyat aralığını ve tarihi seçmekte özgür. Ayrıyeten, referans fiyatın abonelik devri boyunca seçilen fiyat aralığının üst/alt aralığına dokunması yahut bu aralığı aşması durumunda abonelik fiyatlarının ne kadarlık kısmının kaybedileceğine karar verebilirler. Risk altındaki abonelik meblağı ne kadar yüksekse potansiyel getiri de o kadar yüksek olur.

İki altcoin için Türk Lirası takviyesi ekleniyor

Son olarak Binance, OG/TRY ve PEPE/TRY alım satım çiftleri için alım satım süreçlerini başlatıyor. Borsa, bu çiftlerde süreçleri 10 Mayıs TSİ 11:0’’de açacağını duyurdu. Bu, Türk Lirası ile süreç yapmak isteyen platform kullanıcıları için değerli bir gelişme. Şu anda meme coin PEPE’nin de Türkiye’de büyük ilgi çektiği bir gerçek.

BTC Piyasası: Binance’den Bu 14 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu! 3

Özetle, Binance yenilikler yapmaya ve kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. BCH ağ yükseltme dayanağı, kredi platformundaki yeni ödünç alınabilir varlıklar ve Range Bound eserinin piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar potansiyel olarak daha yüksek mükafatlar kazanabilir. Yeni alım satım çiftlerinin eklenmesi de kullanıcılara ticaret yapmak için daha fazla seçenek sunmakta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap