Binance’den 8 Altcoin İçin Duyuru: Delist Ediliyor!

Binance’den 8 Altcoin İçin Duyuru: Delist Ediliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’den 8 Altcoin İçin Duyuru: Delist Ediliyor!

Dünyanın önde gelen BTC ve altcoin borsalarından biri olan Binance kullanıcılarına heyecan verici haberler var. Borsa, Worldcoin’in (WLD) listelendiğini ve ticaret topluluğuna daha fazla fırsat ve esneklik getiren yeni spot ticaret çiftleri ve opsiyon mukavelelerinin tanıtıldığını duyurdu. İşte detaylar…

Binance, altcoin listeleme duyurusu yaptı

Binance, Worldcoin’i (WLD) listeleyecek ve 24 Temmuz 2023 tarihinde saat TSİ 12:00’den itibaren WLD/BTC ve WLD/USDT olmak üzere iki spot süreç çifti için alım satım açacak. Bu listelemenin, kullanıcılara dijital kimlik protokolünün yönetişim özelliklerine sahip lokal yardımcı program tokenı Worldcoin’e (WLD) gelişmiş erişim sağlaması bekleniyor. Kullanıcılar, alım satıma hazırlanmak için WLD tokenlarını Binance hesaplarına yatırmaya başlayabilir. WLD için para çekme süreçlerinin 25 Temmuz 2023 tarihinde TSİ 12:00’de açılması planlanmakta.

BTC Piyasası: Binance’den 8 Altcoin İçin Duyuru: Delist Ediliyor! 1

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Worldcoin, yapay zeka çağında insanlığı desteklemeyi amaçlayan bir dijital kimlik protokolüdür. Platformun mahallî hizmet tokenı olan WLD, yönetişim özelliklerine sahiptir ve ekosistemde hayati bir rol oynar. Spot alım satım çiftlerine ek olarak Binance, WLD’yi İzole Marjin üzerinde yeni bir marjin çifti ile yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecek. Bu özelliğin 24 Temmuz 2023 saat 12:00’den itibaren 48 saat içinde kullanıma sunulması beklenmekte. Yatırımcılar, marjin ticareti için daha fazla seçenek sağladığından bu eklemeyi bilhassa yararlı bulacaktır.

Binance Options için duyurular var: Haftalık mukaveleler piyasaya giriyor

Binance tarafından yapılan bir öbür değerli duyuru ise 25 Temmuz 2023 tarihinde TSİ 11:00’de ek BNBUSDT Haftalık Opsiyonlarının piyasaya sürüleceği. Bu Avrupa biçimi opsiyon kontratları, borsanın opsiyon tekliflerine daha fazla çeşitlilik katacak. Daha sonra, her Perşembe yeni bir BNBUSDT Haftalık Opsiyon mukavelesi listelenecek ve kullanıcılara opsiyon ticareti için nizamlı fırsatlar sunmakta.  Kullanıcıların, yeni listelemenin vade tarihinin mevcut bir BNBUSDT Opsiyon kontratının vade tarihiyle çakışması durumunda Perşembe günleri yeni bir BNBUSDT Haftalık Opsiyon listelemesi olmayacağını unutmamaları kıymetli.

BTC Piyasası: Binance’den 8 Altcoin İçin Duyuru: Delist Ediliyor! 2

Binance, yeni tekliflere yer açmak ve platformunu optimize etmek için 26 Temmuz 2023 TSİ 06:00’da birkaç spot alım satım çiftini kaldıracak ve alım satım süreçlerini durduracak. Etkilenen spot alım satım çiftleri ortasında ACM/BUSD, ALPACA/BUSD, BAR/BUSD, LSK/BUSD, QTUM/BUSD ve TFUEL/BUSD bulunmaktadır. Lakin, kullanıcılar bu varlıkları Binance’teki öteki mevcut alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir. Ayrıyeten Binance, üstte belirtilen spot alım satım çiftleri için Trading Bot hizmetlerini 26 Temmuz 2023 TSİ 06:00’da sonlandıracaktır. Kullanıcılara, mümkün kayıpları önlemek için Trading Bots hizmetlerinin sonlandırılmasından evvel Trading Bots’larını güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilmekte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap