Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde!

Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde!

Bitcoin ve altcoin dünyasında bugün iki altcoin kıymetli gelişmeler ile gündemde. AGLD ve SAND için gelişmeler bakıyoruz.

Binance’ten altcoin AGLD hamlesi

Önde gelen kripto para türev platformlarından biri olan Binance Futures’ın yatırımcılara heyecan verici haberleri var. Buan nazaran Platform, 29 Temmuz 2023’te UTC saatiyle 02:30’da hayata geçecek olan AGLD vadeli süreç mukavelelerinin lansmanını resmen duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde! 1

Yatırımcılar AGLD vadeli süreçlerinde 20x kaldıraç alacak. AGLD vadeli süreç mukavelelerinin piyasaya sürülmesi, yatırımcılar için yeni fırsatlar getiriyor. Yeni eserle birlikte yatırımcılar kıymetli bir imkana sahip oluyor. AGLD vadeli süreç mukaveleleri için ticari sermayelerinin 20 katına kadar kaldıraç kullanma esnekliğine sahip olacak. Öteki taraftan Binance’in açıklamasının akabinde AGLD fiyatı fırladı. Piyasa, Binance’in duyurusuna süratli bir reaksiyon verdi. Buna nazaran AGLD fiyatında %10’luk kayda kıymet bir artışa neden oldu. Lakin, birinci artıştan sonra fiyat yavaşça geri çekilerek haberin piyasa hassaslığı üzerindeki tesirini gösterdi.

British Museum Sandbox Metaverse’e katılıyor

Bir metaverse geliştirme platformu olan The Sandbox, heyecan verici bir paydaşlık duyurusu yaptı. Buna nazaran, tarih ve sanatı metaverse’deki kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmek üzere itibarlı British Museum ile bir ortaya geldi. Altcoin The Sandbox ve British Museum ortasındaki işbirliği, kullanıcıların dünya tarihini keşfetmelerine imkan sağlayacak. Ayrıyeten öğrenmelerine de imkan tanıyan sürükleyici tecrübeler yaratmayı amaçlıyor. Bu teşebbüs, saygın müzede yer alan çeşitli koleksiyonları yansıtan geniş bir dijital koleksiyon yelpazesi oluşturacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde! 2

Altcoin The Sandbox’ın Operasyon Yöneticisi ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget gelişmeyle ilgili açıklama yaptı. Buna nazaran, müzenin koleksiyonlarını yeni kitlelerle paylaşmaktan duyduğu heyecanı lisana getirdi. Bu iştiraki, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların British Museum’un küratörlüğünü yaptığı güçlü mirası, sanatı ve kültürü keşfetmeleri için inanılmaz bir fırsat olarak görüyor.

Sanat ve tarihi dijital alana taşımak

Ortaklık birebir vakitte bir Web3 platformu ve müzenin lisans ortağı olan laCollection’ı da içeriyor. LaCollection dünya çapında önde gelen müze kurumlarıyla çalışarak sanatın sanal aleme dijital dönüşümünü kolaylaştırdı. Bu, British Museum’un Web3 alanına yönelik birinci teşebbüsü. Fakat, öteki müzeler metaverse’in potansiyelini çoktan benimsedi. Fransa’daki Centre Pompidou ve Belçika’daki Antwerp Kraliyet Hoş Sanatlar Müzesi üzere büyük kurumlar atak yapmışlardı. Buan nazaran stantlarına blockchain ve NFT’leri dahil ettiler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 20x Duyurusu: Bu 2 Altcoin Manşetlerde! 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Metaverse, sanat ve teknolojinin birleştiği bir merkez haline geliyor. Öteki taraftan Müzeler az sanat yapıtlarını sergilemek, interaktif stantlar sunmak ve kültürel mirası korumak için dijital yolları giderek daha fazla keşfediyor. Buna nazaran bu cins yenilikler, sanat ve tarih meraklılarının kendilerini eşsiz dijital tecrübelere kaptırmaları için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap