Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var!

Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var!

Binance, içlerinde Polkadot, Algorand, Sui Network ve Edu’nun yer aldığı 13 altcoin için duyuru yaptı. Önder borsadan açık konumları etkileyecek dikkat edilmesi gereken 4 duyuru…

Binance VIP Loan, bu 10 altcoin’i listeliyor

Binance’in kurumsal seviyede kredi hizmeti sunan servisi Binance VIP Loan, 10 altcoin daha listeledi. Duyuruya nazaran, yeni kriptolar SUI ve EDU’yu ve yeni teminat varlıkları olarak süreçlere başlıyor. Borsa ayrıyeten, ALGO, BAND, EGLD, HBAR, MINA, QNT, RDNT ve SUSHI’de ekliyor.

Binance VIP Loan, kurumsal yatırımcılar için kredi hizmetidir. Kullanıcılar, uzun vadeli yatırım fonları için daha fazla likidite, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri üzere hedeflerde daha büyük potansiyeli ortaya çıkarmak için Binance VIP Kredisini kullanabilirler. SUI, EDU, ALGO, BAND, EGLD, HBAR, MINA, QNT, RDNT ve SUSHI, son duyuruyla platformun yeni üyeleri.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var! 1

Binance Flexible Loan, ETH staking mükafatları için altcoin’i ekliyor

Binance daha sonra, kullanıcıların artık ETH Staking mükafatlarını alırken teminat olarak BETH kullanabileceklerini duyurdu. Buna nazaran ETH Staking mükafatları, günlük olarak kullanıcıların Spot Cüzdanlarına BETH formunda dağıtılmaktadır. Duyuruya nazaran:

Binance Flexible Loan, kullanıcıların Simple Earn Esnek Eser varlıklarını teminat olarak kullandığından, Binance Simple Earn, Simple Earn Esnek Eserlerde desteklenen varlıklar listesine BETH’yi de ekliyor. Kullanıcılar, BETH Esnek Eser abonelikleri ile ETH Staking mükafatları kazanmaya devam edecekleri için Simple Earn Esnek Eserlerde BETH için Gerçek Vakitli APR mükafatı olmayacağını lütfen unutmayın.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var! 2

Borsa, resmi duyuruda kullanıcıların not etmesi gereken birkaç unsur ekledi:

  • En son faiz oranları ve ödünç verilebilir ve teminat varlıkların tam listesi için Kredi Bilgilerine bakınız.
  • BETH, 1:1 temelinde stake edilmiş ETH’yi temsil eden tokenize bir varlıktır.
  • Binance Flexible Loan ve Kolay Çıkar için karar ve şartlar geçerlidir.

Graph’ın (GRT) Arbitrum One ve Polygon entegrasyonu tamamlandı

Binance, The Graph’ın (GRT) Arbitrum One ve Polygon ağlarına entegrasyonunu tamamladı. The Graph (GRT) için para yatırma ve çekme süreçleri artık her iki ağda da açık.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var! 3

Binance Futures, USDⓈ-M DOTBUSD mukavelelerini delist edecek

Binance Futures, USDⓈ-M DOTBUSD Daima Mukavelesinde otomatik bir takas gerçekleştirecek. Süreç 9 Mayıs saat 13:00’da uygulanacaktır. Mukavele, takas tamamlandıktan sonra Binance listesinden çıkarılıyor.

Ayrıca Binance Futures, aşağıdaki tabloya nazaran 5 Mayıs’ta USDⓈ-M DOTBUSD Daima Kontratının kaldıraç ve marj katmanlarını ayarlayacaktır. Güncellemeden evvel açılan mevcut konumlar etkilenecektir. Rastgele bir mümkün tasfiyeden kaçınmak için ayarlamadan evvel konumun ve kaldıracın ayarlanması şiddetle tavsiye edilmektedir. Harici süreçler otomatik olarak kapatılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den 13 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru: Delist de Var! 4

Kullanıcıların, 9 Mayıs’tan itibaren üstte belirtilen kontrat için yeni konum açmalarına müsaade verilmemektedir. Son olarak, Btcpiyasasi.com olarak Binance’ten sıcak bir yasal gelişmeye bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap