Binance’deki Bu Altcoin Büyük Satış Görüyor! Neler Oluyor?

Binance’deki Bu Altcoin Büyük Satış Görüyor! Neler Oluyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’deki Bu Altcoin Büyük Satış Görüyor! Neler Oluyor?

Çoğu altcoin Cuma günü çok olumsuz bir his gösteriyor. Önder kripto Bitcoin fiyatı, son 24 saat içinde çok az dalgalanma ile hala 29.200 dolar düzeyinde sıkışmış durumda. Bununla birlikte, Binance’ın listesinde de olan bir altcoin büyük dalgalanmalar yaşıyor. Altcoin, güçlü fiyat artışlarının akabinde üst üste ikinci gün kırmızı bölgenin derinliklerine daldı.

Bu altcoin sert düştü, art planda ne var?

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasına bir sakinlik hakim. Öte yandan, Bounce Token (AUCTION) fiyatı son birkaç gündür büyük dalgalanmalar yaşıyor. AUCTION, çok sert bir biçimde terk edilmeden evvel yalnızca iki gün içinde 5,75 dolardan 17,7 dolara yükseldi. Şu anda, kripto para 7 doların çabucak altında konsolide oluyor. Basın vaktinde altcoin, günlük bazda %18,85 düşüşle 6,93 dolardan süreç görüyor. Bunun yanı sıra AUCTION, tepe düzeyi olan 17,7 dolardan %66’nın üzerinde düşüş gördü. Öte yandan, haftalık bazda altcoin, hala daha yaklaşık %35 yeşil bölgede duruyor.

BTC Piyasası: Binance’deki Bu Altcoin Büyük Satış Görüyor! Neler Oluyor? 1AUCTION günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

AUCTION, Ethereum üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir açık artırma protokolü olan Bounce Finance’in lokal varlığı. AUCTION’un son zamanlardaki değişken fiyat hareketinin ardındaki kesin neden hala bilinmiyor. Binance ve Coinbase üzere büyük borsalardaki günlük süreç hacminde kıymetli bir artış oldu.

Uzmanlara nazaran, token fiyat grafiğine bakıldığında, son yükseliş atağının manipüle edilmiş bir hareket olduğu görülüyor. Bu cins ‘pump and dump’lar birkaç balinanın çantalarını boşaltmadan evvel fiyatı artırdığı kripto para ünitelerinde çok yaygındır. Bununla birlikte, bunun kesin bir ‘pump and dump’ olduğunu söylemek mümkün değil. Bu ortada, altcoin fiyatı 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden hala %90’dan fazla düşüşte.

AUCTION fiyat performansı analizi

Kripto analisti Abdullah Sarwar, AUCTION’ın teknik fotoğrafında gördüklerini şu halde aktarıyor. AUCTION coin’in son teknik tahlili, coin’in uzun vadeli süreç aralığının üzerine çıkamadığını ortaya koyuyor. Dijital varlık, Mayıs 2022’den bu yana 3,57 – 8,16 dolar süreç aralığında el değiştiriyor. Perşembe günü, fiyat kırılmaya çalıştı lakin aralığın en yüksek düzeyinin üzerinde bir günü kapatamadı.

AUCTION token fiyatı, 8,16 dolar düzeyinin üzerinde güç kazanırsa güçlü yükselişe geçmesi mümkün. Bunun, fiyatı Temmuz 2022 tepesi olan 14,60 doların bir öteki yine testine göndermesi mümkün. Bununla birlikte, bu türlü bir yükseliş fiyat hareketi lakin BTC fiyatı bir defa daha 30.000 dolarının üzerine çıkarsa mümkün olacaktır.

BTC Piyasası: Binance’deki Bu Altcoin Büyük Satış Görüyor! Neler Oluyor? 2
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap