Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var!

Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var!

Kripto analist David’e nazaran, Cardano kıymetli bir direnç düzeyinin üzerinde düzmece bir kırılma yarattı. Bu yüzden analist, ADA’nın muhtemelen yakın gelecekte düşmeye devam edeceğini söylüyor. TheMoonCarl takma isimli analist, önder altcoin için bir sonraki gayenin 1.500 dolar olduğunu öne sürüyor. Son olarak analist Filip L, Binance Coin’in biraz kilo vermesini bekliyor.

Cardano’nun düşüş eğilimi devam edecek mi?

Cardano (ADA), 15 Kasım 2021’de 20 haftalık MA’nın altına indiğinden beri bu düzeyin altına düştü. Bu müddet zarfında, mevcut yükseliş trendine başlamadan evvel Aralık 2022’nin sonlarında 0,24 dolar üzere düşük bir düzeye ulaştı. Bu yükseliş eğilimi, fiyatın 20 haftalık MA’nın üzerine çıkmasını sağladı. Ayrıyeten, yatay direnç alanını 0,42 dolardan tekrar test etmesine yardımcı oldu. Reddedilmesine karşın ADA, 6-13 Mart haftasında (kırmızı daire) yanlış bir kırılma yarattıktan sonra bu MA’yı takviye olarak muvaffakiyetle çevirdi. Bu hareket tıpkı vakitte ADA’nın düşüş trendinin sonunu işaret eden daha yüksek bir taban oluşturmasına yardımcı oldu.

Ardından, ADA’nın fiyatı süratle yükseldi ve 10-17 Nisan haftasında 0,42 dolar düzeyinin üzerine çıktı. Böylelikle, yeni bir yılın en yüksek düzeyi olan 0,46 dolara ulaştı. Lakin, daha yüksek düzeylerde güçlü satış baskısıyla karşılaştı ve 0,42 dolar alanının altına düştü. Bu, ekseriyetle daha fazla düşüşe yol açan bir düşüş sinyalidir. Bu nedenle, ADA’nın 20 haftalık MA’yı bir kere daha 0,36 dolardan yine test etmesi mümkün. Fakat, bu zayıflığa karşın, ADA daha yüksek bir tepe ve daha yüksek bir taban yapısı oluşturdu. Bu nedenle, 20 haftalık MA kırılana kadar eğilimi hala yükseliş olarak kabul etmek gerekir.

BTC Piyasası: Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var! 1ADA haftalık grafik / Kaynak TradingView

Altcoin, yükselen paralel kanalın altına hakikat kırılıyor

ADA, yükselen bir paralel kanalın altına düştü ve 26 Nisan’da bunu direnç olarak teyit etti. Bu, ayıların fiyat hareketinin denetimini ele geçirdiğini gösteriyor. En yakın dayanak alanı 0,38 dolar düzeyinde bulunurken, bir sonraki değerli takviye alanı yükselen dayanak çizgisi ve yatay takviye alanının oluşturduğu 0,34 dolar düzeyinde bulunuyor.

RSI göstergesi çok alım bölgesinden keskin bir düşüş yaşadı. Ayrıyeten, 50’nin altına gerileyerek daha fazla düşüşü destekledi. Bu nedenle, ADA fiyatının 0,38 dolarlık dayanak alanının altına düşmesi ve 0,34 dolarlık bir sonraki takviye alanına hakikat düşmesi olası.

BTC Piyasası: Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var! 2ADA günlük grafik / Kaynak: TradingView

En mümkün görünüm, ADA’nın yakın gelecekte düşmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın dayanak alanı 0,38 dolar iken, bir sonraki değerli takviye alanı 0,34 dolar. Lakin eğilimi, 20 haftalık MA (0,36 doları) kırana kadar hala yükseliş olarak kabul etmek mantıklı.

Lider altcoin Ethereum’un bir sonraki maksadı 1.500 dolar!

Twitter’da “TheMoonCarl” ismini kullanan bir kripto analisti, Ethereum’un dört saatlik grafiğinde tasa verici bir model tespit etti. Analist’in grafiğine nazaran, Ethereum için bir ayı ‘baş ve omuz’ modeli oluşuyor. Şayet bu doğrulanırsa, ETH’nin 1.570 dolara düşmesine neden olabilir.

‘Baş ve omuz’ formasyonu, boğa trendinin tepeye ulaştığını ve bir geri dönüşün başladığını gösterir. Ayrıyeten kripto analisti Ali Martinez, önder altcoin için zayıf ağ temellerine işaret ediyor.

Analist, faal ETH adreslerinin aylık ortalamasının yıllık ortalama tarafından reddedildiğini ve bunun da zayıf ağ temellerine ve kullanımın azaldığına işaret ettiğini belirtiyor.

Binance Coin’in biraz kilo vermesi gerekiyor!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, BNB erken süreçlerde küçük bir geri adım attı. Bu yüzden, Binance Coin fiyatının takviye arayışıyla yaklaşık %3 düşmesi beklenen. Pazar günü fiyat hareketi kıymetli ölçüde yükseldi. Ayrıyeten, RSI’yı çok alım bölgesine hakikat sürükledi. Bu nedenle, bu hareket sürpriz olmadı. Kâr alımları devam ederken, 330 dolara yanlışsız bir düşüş görmeyi bekliyoruz.

BNB’nin daha sonra, bu Pazartesi günü ABD ticaret seansının başlarında yükselişe geçmeden evvel aylık pivotta takviye bulması mümkün. BNB 323,80 dolara hakikat düşse bile, mavi çizgi Pazar günü rallinin başladığı yer olduğu için için bir durak misyonu görme ihtimali var. Rallinin devamı ve 345 dolara hakikat ilerlemek için 340 dolardaki Pazartesi gününün en yüksek düzeyini kırması gerekiyor.

BTC Piyasası: Binance’deki Bu 3 Altcoin İçin Kaygı Verici Kestirimler Var! 3BNB 4 saatlik grafik

Pazartesi günkü fiyat hareketi için daha büyük risk haftalık grafikte. BNB daha fazla düşüş işareti gösteriyor. Şayet 55 günlük Kolay Hareketli Ortalama (SMA) üzerinde baskı oluşursa, 200 günlük SMA 297 dolara yakın süreç gördüğü için daha düşük bir kırılma kolay kolay %10’luk bir kayba yol açabilir. Ruhsal düzey olan 300 dolara kırması, çok sayıda boğanın daha fazla yük boşaltmasına neden olur. Bu yüzden, muhtemelen daha fazla aşağı taraflı hareket olacağı manasına gelir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap