Binance Yatırımı Müjdeledi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

Binance Yatırımı Müjdeledi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Yatırımı Müjdeledi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

Binance Labs, geçen ay 35. launchpool projesi olarak listelediği Pendle Finance için harcama yapmaya devam ediyor. Başkan borsa bugün DeFi projesine finansman sağlayacağını onayladı. Altcoin fiyatı duyurunun akabinde dakikalar içinde çift haneli yükselişe geçti.

Binance Labs, son dakika yatırımını duyurdu

Binance’in yatırım kolu olan Binance Labs, geçtiğimiz dakikalarda Pendle Finance için finansman sağlayacağını onayladı. Resmi duyuruya nazaran fon, hem ferdî hem de kurumsal yatırımcıların DeFi getiri fırsatlarına basitçe erişmesi için kullanılacak.

Pendle Finance, kullanıcıların gelişmiş getiri stratejileri yürütmesine imkan tanıyan ve TradFi faiz türev piyasasını DeFi’ye getiren bir getiri türev protokolüdür. Duyurunun akabinde bir noktada %20’nin üzerinde kıymet kazandı.

Pendle Finance fiyatı Binance haberiyle uçuşa geçti

Piyasa kıymetine nazaran 346. sırada yer alan PENDLE, şu anda %8’in üzerinde yükseliş gösteriyor. Duyurunun akabinde bir noktada %20’nin üzerinde bedel kazandı. Orta çaplı düzeltme fiyatın tekrar 0.572123 dolar bölgesine dönmesiyle son buldu. Altcoin şu anda çıkarlarının bir kısmını koruduğu 0,57 dolar bölgesine süreç görüyor.

BTC Piyasası: Binance Yatırımı Müjdeledi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti! 1

Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere Binance, bugün bir öteki duyuruda yeni bankacılık alternatifini de tanıttı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap