Binance Yatırım Yaptı: Bu 2 Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Binance Yatırım Yaptı: Bu 2 Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Yatırım Yaptı: Bu 2 Altcoin’e Onmilyonlar Aktı!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance’in Binance Labs isimli yatırım kolu, bir altcoin projesinin yatırım turlarına liderlik etti. Bir başka altcoin ise sektörün önde gelen şirketlerinden yatırım aldı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 2 altcoin projesine yüklü yatırım

Skrice Studios tarafından geliştirilen Blockchain tabanlı oyna-kazan çok oyunculu çevrim içi strateji oyunu Heroes of Mavia, 5.5 milyon dolarlık tohum finansman turunun kapandığını duyurdu. Proje, oyunu geliştirmek, en iyi yetenekleri çekmek ve topluluğu büyütmek için gelirleri kullanacak.  Başlangıç ​​turu, Blockchain oyunlarına güçlü bir ilgi gösteren tanınmış risk sermayesi şirketlerinin katılımını gördü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Yatırım Yaptı: Bu 2 Altcoin’e Onmilyonlar Aktı! 1

Bu tur Binance Labs tarafından yönetiliyor ve diğer yatırımcılar arasında Genblock Capital, Delphi Digital, Mechanism Capital, Alameda Research, Animoca Brands, YGG, YGG SEA, ExNetwork Capital, Double Peak Ventures, Merit Circle, Hashkey Capital ve birçok melek yatırımcı yer alıyor.

Öte yandan, Blockchain girişimi The Graph kısa süre önce, operasyonları güçlendirmek için 50 milyon dolarlık taze sermaye topladığı bir fonlama turunu sonuçlandırdı. Kendisini “Blockchain’ler için Google” olarak gören platforma, fonları yatırım firması Tiger Global. Lider şirket internet, yazılım, tüketici ve finansal teknoloji (fintech) alanındaki projeleri sigortalama konusunda uzmanlaşmıştır. GRT, yazım sırasında 0.40 dolardan el değiştiriyor.  Blockchain verilerini endeksleme ve sorgulama konusunda uzmanlaşan The Graph, diğer yatırımcı katılımcılardan da ek finansal destek aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap