Binance ve Bu Altcoin Paydaşlık Kurdu: İşte Detayları!

Binance ve Bu Altcoin Paydaşlık Kurdu: İşte Detayları!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance ve Bu Altcoin Paydaşlık Kurdu: İşte Detayları!

Binance’in pasif gelir platformu Binance Earn, BSC tabanlı bir altcoin ile iştirak kurdu. WBETH için likidite staking entegrasyonu başlıyor.

Binance Earn yeni altcoin iştirakini duyurdu

29 Nisan’da yapılan resmi duyuruya nazaran PancakeSwap (CAKE), WBETH (Wrapped Beacon Ethereum) için likit staking entegrasyonu sağlamak üzere Binance Earn ile işbirliği yaptı.

PancakeSwap kullanıcıları, ETH taahhüt mükafatlarını almak için ETH’yi direkt WBETH’ye dönüştürebilecekler. Ayrıyeten, WBETH’yi öteki platformlarda transfer ve ticaret için kullanabilecekler.

Wrapped Beacon Ethereum (WBETH), taahhüt edilen ETH’yi ve mükafatlarını temsil eden bir likit staking türevi token. Ayrıyeten, Binance Earn tarafından oluşturulan ve Ethereum ve BNB Chain’de bulunan BETH’nin paketli bir versiyonudur.

PancakeSwap’in WBETH liquid staking entegrasyonu neler sağlayacak?

Bu entegrasyon ile PancakeSwap artık ETH stake etmeyi daha kolay hale getiriyor. ETH direkt WBETH’e çevirerek, ETH staking mükafatları kazanılabilecek. Resmi duyuruda yer alan avantajlardan kimileri şu halde:

  • Kesintisiz ETH’den WBETH’e dönüştürme. ETH’nizi rastgele bir üçüncü taraf platformuna muhtaçlık duymadan direkt PancakeSwap üzerinde sıfır fiyatla WBETH’ye dönüştürün.
  • Farming mükafatları: Mükafatlar kazanmak ve WBETH Farming’e katılmak için WBETH ve ETH’lerinizi V3 likidite havuzlarına ekleyin.
  • WBETH ile staking mükafatları kazanın. Ethereum’dan günlük olarak ETH Staking mükafatları kazanma bahtı. Buna nazaran, WBETH’nizi Ethereum ve BNB Chain’deki DeFi projelerine iştirak için kullanabilirsiniz.
  • WBETH’yi tekrar ETH’ye çevirin. Özel ETH/WBETH likidite havuzuyla, WBETH’yi anında ETH’ye geri çevirebilirsiniz.

PancakeSwap (CAKE) fiyatı Binance haberine nasıl reaksiyon verdi?

Bu ortada, piyasa kıymetine nazaran 84.sırada yer alan CAKE, 24 Nisan’dan bu yana düşüş trendinde. Fiyat en son mevcut düzeyi 2,5 dolar bölgesinde dayanak buldu. Bu ortada, CAKE fiyatının ATH düzeyinden %93.88 düşüşte olduğunu belirtelim. Fiyat şu anda, gün içi yatay hareket ettiği 2.7053 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Binance ve Bu Altcoin Paydaşlık Kurdu: İşte Detayları! 1

PancakeSwap, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde yer alan DEX ve otomatik market yapıcısı. Kullanıcılar, Binance Smart Chain üzerindeki CAKE aracılığıyla farklı kripto para üniteleri ortasında takas yapabilirler. Platform ayrıyeten, merkezi olmayan bir süreç platformu olarak kullanıcıların varlıklarını inançta fiyat.

Liquid staking nedir?

Liquid staking, kullanıcıların varlıklarını temsili tokenlar aracılığıyla süreç yapmamaya devam ederken stake etmelerini sağlayan yoldur. Bu bilhassa, staking mükafatları kazanmaya devam ederken öteki kullanımlar için fonlara erişim sağlar.

BTC Piyasası: Binance ve Bu Altcoin Paydaşlık Kurdu: İşte Detayları! 2

Ethereum, Merge yükseltmesini tamamladığından, likit staking, kullanıcılara ödül kazanmak için ETH stake etme seçeneği sunar. Ayrıyeten, klasik staking metotlarının bilakis, kullanıcılar stake edilirken ETH’lerini kullanmaya ve likiditeye sahip olmaya devam edebilirler. WBETH bu noktada kilit oyuncudur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap