Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat!

Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat!

Binance kullanıcıları bugün ‘notice of deposit address expiring’ başlıklı bir ikaz bildirisi aldı. Bu ileti, borsanın müşterilerin para yatırma adreslerini değiştireceğini bildiriyor. Dikkat edilmesi gerekenler ve son tarih şu şekilde…

Binance bu coin’lerin para yatırma adreslerini değiştiriyor

Lider borsa, portföy yapısındaki bir güncelleme nedeniyle eski para yatırma adreslerini değiştireceğini duyurdu. Bu değişimden Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon ve Arbitrum üzere tanınan ağlar da etkilenecek.

Özellikle, USDT transferleri için sıkça kullanılan Tron (TRX) ağının para yatırma adreslerinin 28 Mayıs’ta değişeceğini not edelim. Kullanıcıların bu tarihten evvel Binance’den yeni para yatırma adreslerini onaylaması gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat! 1

Bunlara dikkat

Geçiş süreci, kullanıcının yeni bir para yatırma adresi oluşturması yahut değişiklikle ilgili bir e-posta bildirimi aldıktan 30 gün sonra gerçekleşecek. Bu esnada, uydurma e-postalara karşı ayrıyeten dikkat gerekiyor. Binance onaylı e-postalar dışında hiçbir talebe cevap vermeyin.

Bu ağlarda güncelleniyor

Binance’in atağı 24 ağı etkileyecek. Bu ağlar ortasında Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Optimism, VeChain, Theta ve Waltonchain yer alıyor. Denetim için aşağıdaki öteki ağları kullanıp kullanmadığınızı denetim edebilirsiniz.

  • Arbitrum (ARB), Avalanche (AVAXC), Binance Smart Chain (BSC), Ethereum Classic (ETC). Ethereum (ETH), Fantom (FTC), Polygon (MATIC), Optimism (OP) ve Ronin (RON). AirDAO (AMB), Celo (CELO), Chiliz (CHZ), Cortex (CTXC), Moonbeam (GLMR), Klaytn (KLAY). Moonriver (MOVR), Rei Network (REI), RSK, Theta (THETA). TomoChain (TOMO), VeChain (VET), Wanchai (WAN), Waltonchain (WTC) ve XDAI.
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat! 2

Binance, kullanıcıların daha güzel verimlilik ve fon güvenliği sağlamak için cüzdan altyapısını daima olarak güncellediğini söyledi. Bu nedenle, eski toplu iş altyapısında bulunan küme adreslerini ve notları kaldırıyorlar. Sonuç olarak, ETH ve BSC üzere tanınan ağlardaki coin’lerin de yeni adresleri kullanması gerekecek.

Eski adrese para yatırırsam ne olur?

Binance, eski adreslere yapılan para yatırma süreçlerinin inançlı olduğunu söylese de, bu tıp müddeti dolmuş adreslere yapılan para yatırma süreçleri otomatik olarak kredilendirilmeyecek. Kullanıcının aracılık ile bakiye sayfasına erişerek süreç geçmişinde süreci manuel olarak yapması gerekiyor.

Bakiye bir saat içinde hesaplanıyor. Eski adresler çalışmaya devam ederken, artık otomatikleştirilmeyeceği için kullanıcı için daha fazla iş gerekiyor. Bu nedenle, verimlilik ve güvenliği hedefleyen bir güncelleme olduğundan, değişikliğe dikkat etmek kıymetlidir. Binance’i akıllı telefonları aracılığıyla kullananlar için birebir sürecin Binance uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Son Tarihi Verdi: Bu Coinlerin Yatırımcıları Dikkat! 3

Binance, günlük süreç hacmi ile dal önderlerinden biridir. Platform, kullanıcıların bilhassa yüksek hacimli süreçler yapmalarını sağlayan bir dizi ticaret aracı sunar. Bununla birlikte, API entegrasyonu ile değişim botlarına imkan tanır. Btcpiyasasi.com olarak Binance’den en son gelişmelere bu sayfada yer veriyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap