Binance, LUNC ve Bu 12 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Binance, LUNC ve Bu 12 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, LUNC ve Bu 12 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Sürekli gelişen kripto para dünyasında Binance, heyecan verici duyurularla ses getirmeye devam ediyor. Bugün size dünyanın önde gelen kripto borsasından iki kıymetli güncelleme sunuyoruz. İşte detaylar…

Binance, ikili yatırım eserlerini güncelledi

Binance, dünya çapındaki kripto meraklılarına yenilikçi finansal tahliller sunma konusundaki kararlılığını bir defa daha gösterdi. Borsa, tanınan “Yüksek Sat” ve “Düşük Al” seçeneklerini geliştirerek yeni bir İkili Yatırım eserleri kümesi başlattı. Bu son teklif, güncellenmiş Maksat Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihleri ile birlikte geliyor ve kullanıcılara yatırımlarını en üst seviyeye çıkarmak için daha fazla esneklik ve fırsat sunuyor. İkili Yatırım eserleri birinci gelene birinci hizmet temeline nazaran sunulduğundan, erken benimseyenler en fazla faydayı sağlayacaktır. İşte temel özellikler:

Yüksekten satış:

  • Hedef Kullanıcılar: Kripto para varlıklarında yüksek mükafatlar biriktirmeyi hedefleyenler yahut Mevduat Para Ünitesini gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla daha yüksek bir fiyata satmak isteyenler.
  • Yatırılan Para Üniteleri: ETH, BNB, USDT, BUSD.
  • Satılacak Kripto Para Üniteleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC.
BTC Piyasası: Binance, LUNC ve Bu 12 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 1

Düşükten alış:

  • Hedef Kullanıcılar: Stablecoin varlıklarında yüksek mükafatlar biriktirmekle ilgilenen yahut gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla daha düşük bir fiyata kripto para satın almak isteyen bireyler.
  • Para Yatırma Para Üniteleri: BTC, ETH, USDT, BUSD.
  • Satın Alınacak Kripto Para Üniteleri: ETH, BNB, BTC, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC.

LUNC güncellemesini destekliyor

Binance yenilikler yapmaya ve çeşitli blockchain projelerini desteklemeye devam ettikçe, kullanıcılar kripto para alım satım ve yatırım dünyasında daha heyecan verici gelişmeler bekliyor. Dual Investment haberlerine ek olarak Binance, Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi için dayanağını açıkladı. Bu yükseltmenin 14.514.000 Terra Classic blok yüksekliğinde, yaklaşık 12 Eylül 2023, TSİ 17:15’te gerçekleşmesi planlanmaktadır.

BTC Piyasası: Binance, LUNC ve Bu 12 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 2

Bu süreç sırasında, Terra Classic ağı üzerinden altcoin yatırma ve çekme süreçleri 12 Eylül 2023, TSİ 16:15 tarihinden itibaren süreksiz olarak askıya alınacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken birtakım kıymetli detaylar bulunmaktadır:

  • Terra Classic (LUNC) ağında mevcut olan tokenlerin ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir.
  • Verilen iddiası müddet sadece kullanıcıların referansı içindir ve Binance tüm teknik ihtiyaçları karşılayacaktır.
  • Binance, yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verdiğinde, öteki bir bildirime gerek kalmadan Terra Classic ağı üzerinden token yatırma ve çekme süreçlerini tekrar açacaktır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap