Binance Listeli Bu Altcoin’den İstifa Haberi! İşte Fiyatta Son Durum

Binance Listeli Bu Altcoin’den İstifa Haberi! İşte Fiyatta Son Durum

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Listeli Bu Altcoin’den İstifa Haberi! İşte Fiyatta Son Durum

Binance listeli altcoin projesi NEAR’ın gerisindeki tertip olan NEAR Foundation’dan sürpriz bir istifa haberi geldi. CEO Marieke Flament, iki yıl boyunca üstlendiği rolünü bırakma kararı aldı. Genel Hukuk Müşaviri Chris Donovan, Flament’ın durumunu devralacak.

NEAR’den sürpriz istifa haberi

Flament’ın NEAR Foundation’daki seyahatine baktığımızda, muvaffakiyetle dolu bir periyodu geride bıraktığını görebiliriz. Eski CEO Flament, açıklamalarında, “İki yıl evvel katıldığımda NEAR’ın yaklaşık 50.000 kullanıcısı vardı. Artık ise günlük 2,5 milyon etkin kullanıcıya sahibiz,” dedi. Bu muvaffakiyetini bir röportajda lisana getiren Flament, şirketin büyümesinde değerli bir rol oynamıştı.

Chris Donovan’ın CEO rolünü devralmasının arkasında değerli sebepler var. Flament, “Donovan’ın şu anki düzenleyici görünüme nazaran CEO rolü için epey uygun olduğunu” belirtti. Ayrıyeten, “Bizim üzere ekosistem değişikliği yapan tek küme olmadığımızı” da ekledi. Ayrılık, altcoin kesiminde yaşanan son düzenlemelerin ve değişikliklerin tesiri altında alınmış stratejik bir karar olarak görülüyor.

Ancak, NEAR Foundation ile bağlantısını büsbütün kesmeyeceğini belirten Flament, yıl sonuna kadar Donovan’a stratejik danışman olarak hizmet verecek. Ayrıyeten kuruluşta bir kurul heyeti rolünde misyon yapmaya devam edecek.

NEAR protokolü, şu anda toplam kilitlenmiş paha (TVL) açısından 34. sırada yer alıyor. TVL, bir Blockchain ekosisteminde saklanan para ölçüsünü ölçer. DefiLlama’dan alınan bilgilere nazaran, NEAR protokolü, kripto bölümünde hala kıymetli bir pozisyonda.

Altcoin projesi için sırada ne var?

Binance üzere büyük bir platformda listelenen altcoin NEAR’ın CEO değişikliği, yatırımcılar ve dal uzmanları tarafından yakından takip ediliyor. Bilhassa Flament üzere tesirli bir başkanın ayrılmasının NEAR protokolü üzerinde ne üzere tesirler yaratacağı merak konusu. Fakat, Donovan’ın genel hukuk müşaviri olarak kazandığı tecrübe ve bilgi birikiminin, NEAR için yeni bir başlangıç olabileceği düşünülüyor.

Sonuç olarak, NEAR altcoin’in CEO değişikliği altcoin dünyasında dikkat çekiyor. Flament’ın bıraktığı başarılı mirasın üzerine daha ne üzere yenilikler eklenecek, vakit gösterecek.

NEAR fiyatı ayrılık haberine nasıl reaksiyon verdi?

NEAR Protocol (NEAR) bugünkü fiyatıyla 1.12  dolar düzeylerinde süreç görüyor. Son 24 saat içerisindeki süreç hacmi 65,941,282.61. Bu da son 24 saatte %1.28’lik bir fiyat artışına ve son 7 gün içerisinde %1.70’lik bir artışa işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Listeli Bu Altcoin’den İstifa Haberi! İşte Fiyatta Son Durum 1

CEO Marieke Flament’in istifa haberinin akabinde, altcoin fiyatı sert bir reaksiyon vermedi. Son bir haftada fiyatın artış göstermesi, yatırımcıların bu değişikliği olumlu bir ışıkta gördüğüne işaret ediyor. Lakin kripto piyasalarının volatilitesi göz önünde bulundurulduğunda, NEAR’ın fiyatının önümüzdeki günlerde nasıl bir seyir izleyeceği merak konusu. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Near fiyat kısa mühlet evvel Binance duyurusuyla yükselişe geçmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap