Binance Listeli Bu Altcoin İçin Düşüş Sinyali: Grubu Satıyor!

Binance Listeli Bu Altcoin İçin Düşüş Sinyali: Grubu Satıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Listeli Bu Altcoin İçin Düşüş Sinyali: Grubu Satıyor!

On-chain dedektifleri, Chiliz (CHZ) grubunun üstlendiği yüklü ölçüde CHZ transferi raporluyor. Bu süreçler Binance üzerinden gerçekleşti ve altcoin fiyatında hafif bir düşüş izledi.

Chiliz takımı Binance cüzdanına milyonluk altcoin yığdı

Lookonchain’in raporuna nazaran, son 24 saat içinde Chiliz takımı, Binance’e 25 milyon adet CHZ gönderdi. Bu fiat bazında 1.53 milyon dolarlık devasa bir transfer manasına geliyor.

Bundan saatler sonra ünlü trade firması Wintermute, takımın süreçlerine eşlik etti. Wintermute ile kontaklı bir cüzdan, Binance’e 1.71 milyon dolar kıymetinde CHZ (28 milyon adet) yatırdı. Altcoin fiyatı şu anda yavaşça kırmızıya dönerek 0.06051 dolardan süreç görüyor. Potansiyel bir satış fiyatı daha da aşağıya çekebilecek güçte…

Lookonchain şu anda günün yüklü CHZ transferlerinden rastgele bir satış bildirmedi. Btcpiyasasi.com olarak gelişmenin detaylarını bu sayfadan aktarıyor olacağız. Tasaya neden olan transferler bir yana, Chiliz piyasadaki son atılımlarıyla pozisyonunu güçlendiriyor

Chiliz (CHZ): Blockchain aracılığıyla hayran etkileşimini güçlendiriyor

Chiliz hem bir altcoin hem de spor ve cümbüşe adanmış bir platformdur. Chiliz’in altcoin alanındaki eşsiz özelliği, taraftarların favori kadroları ve oyuncularıyla Fan Tokenları aracılığıyla etkileşime girmesine imkan sağlamasıdır. Bu altcoin sahipleri, oy hakları ve mükafatlar de dahil olmak üzere çeşitli tecrübelere özel erişime sahip olacak.

Chiliz’den evvel hayranlar, ünlüler yahut spor kadroları ortasındaki uçurum çok büyüktü. Altcoin projesi Chiliz, bu uçurumun kapatılmasına yardımcı oldu. Yeniden de taraftarları favori ekipleriyle yahut ünlülerle buluşturma talebi hâlâ artıyor. Münasebetiyle Chiliz bu talebi karşılamaya hazır, bu da onu hakikaten bilinmeyen bir mücevher haline getiriyor.

BTC Piyasası: Binance Listeli Bu Altcoin İçin Düşüş Sinyali: Grubu Satıyor! 1

Ayrıca spor dalı inanılmaz bir süratle büyüyor. Bu, Chiliz’e daha da fazla yarar sağlayacak. Kıymetli büyüme potansiyeli göz önüne alındığında onu olağanüstü bir altcoin haline getirecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap