Binance Haberiyle Fırlayan Bu Altcoin, Balina Satışıyla Düşüyor!

Binance Haberiyle Fırlayan Bu Altcoin, Balina Satışıyla Düşüyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Bu Altcoin, Balina Satışıyla Düşüyor!

Binance bugün Tellor (TRB) daima mukavelesinde güncellemeler yaparken TRB fiyatı %20’nin üzerinde fırladı. Altcoin rallisi, devasa büyüklükte balinanın satışlarıyla soğuyor.

Tellor (TRB) fiyatı, Binance duyurusuyla pik yaptı

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Tellor (TRB), bugün bir noktada %22 bedel kazandı. Rallinin ardında Binance’in güncellediği daima kontrat oranları yer aldı. Altcoin daha sonra apansız çift haneli düşüş gösterdi. On-chain raporlar, ivmenin muhtemelen balina satışlarıyla kontaklı olduğunu gösteriyor.

Lookonchain’in sağladığı bilgilere nazaran, TRB’nin fiyatı son bir ayda %360 artarak 10 dolardan 46 dolara yükseldi. Bu büyük artışın ardında balinaların büyük ölçülerde TRB topladığı ve çeşitli borsalarda süreç yaptığı düşünülüyor. Binance, bu borsaların merkezinde yer alıyor…

Bu balina son bir aydır TRB biriktiriyordu: Bugün kar aldı

30 Ağustos’tan bu yana bir balina tam 540,777 TRB (21.24 milyon dolar) biriktirdi. Bu ölçü, mevcut toplam TRB arzının %22’sini oluşturuyor. Tıpkı devirde, dört farklı altcoin balinası toplamda 181,657 TRB (7.14 milyon dolar) ölçüsünü Binance’den çekti. Bu da toplam arzın %7’sini temsil ediyor.

Ancak, süreçler yalnızca birikim ile sonlu değil. Birebir balina, 30 Ağustos’tan itibaren borsalardan toplam 872,602 TRB (34.3 milyon dolar) çekti. Bu da toplam TRB arzının %36’sına denk geliyor. Akabinde, bu balina sırasıyla 4, 9 ve 15 Eylül’de toplam 331,825 TRB (13 milyon dolar) ölçüsünü Binance borsasına yatırdı.

BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Bu Altcoin, Balina Satışıyla Düşüyor! 1

Bu cins büyük süreçler, bilhassa TRB’nin fiyatındaki dalgalanmalar üzerinde epey tesirliydi. Piyasada olup bitenleri yakından takip eden yatırımcılar, artık balinaların sıradaki ataklarını takip ediyor. Şu anda TRB’nin piyasa kıymetindeki bu kıymetli artış, balinaların faaliyetlerinin bir sonucuydu. Bu durum, TRB’nin yakın gelecekte daha da paha kazanabileceği spekülasyonlarını gündeme getiriyor.

Altcoin yatırımcıları, TRB ile son bir ayda 2x kar elde etti

Tellor (TRB), merkezi olmayan bir oracle protokolü olarak faaliyet gösteriyor. Altcoin, bu hafta en çok kazananlar listesinde yükselerek 2023’ün yeni tepesi olan 35 doları gördü.

TRB’nin yükselişini anlayabilmek için, Tellor’un off-chain bilgileri on-chain akıllı mukavelelere entegre etmeye yardımcı olan merkezi olmayan bir oracle protokolü olduğunu bilmemiz gerekmektedir. TRB’nin fiyatı, 14 Eylül Perşembe günü 35 dolara ulaşarak bu ay %134 oranında bir ralli yaşadı. Büyük artışın ardında birkaç ana katalizör yer aldı. Bunlardan biri, SWIFT Network duyurusuydu…

BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Bu Altcoin, Balina Satışıyla Düşüyor! 2

TRB’nin süratle yükselmesine ön ayak olan değerli bir gelişme, küresel ödeme platformu SWIFT Network’ün, Blockchain’e Tokenize TradFi ve Gerçek Dünya Varlıklarını getirmek için Chainlink’in oracle altyapısını kullanmaya başlayacağını duyurmasıydı. Bu haber, Tellor üzere merkezi olmayan oracle’lara da dikkat çekiyor. IntoTheBlock’tan alınan datalara nazaran, bu esnada TRB kısa vadeli yatırımcı cüzdanları son bir ayda %2000’den fazla artış gösterdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap