Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı

Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı

Binance dün HIFI ve TRB için daima mukavele oranlarında güncellemeler yaptı. Başlangıçta ralli yapan altcoin’ler, son 24 saattir keskin düşüş içindeler.

Binance, HIFI için yeni duyuru yaparken fiyat sert düşüyor

Binance, 17 Eylül 2023 saat 12.00’de HIFIUSDT U bazlı kalıcı kontratlarda kıymetli bir değişikliğe gidiyor. Yeni düzenlemeyle, kelam konusu kontratların fonlama oranı takas sıklığı, şu anda uygulanan sekiz saatlik dönemden dört saatlik döneme indirilecek.

Bu değişiklik, yatırımcılara daha sık bir vakit diliminde fonlama oranı ödemeleri yapma yahut alacaklarını alma imkanı sunacak. Binance yetkilileri, kullanıcılara bu değişikliği dikkate alarak süreç stratejilerini gözden geçirmeleri konusunda ikazda bulundu. Yeni düzenleme, platform kullanıcıları için daha dinamik bir süreç ortamı yaratacak üzere gözüküyor.

BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı 1

Ancak HIFI fiyatı Binance duyurusuna karşın sert düştü

Bugün Hifi Finance (HIFI) fiyatı 1.28 dolara kadar geriledi. Son 24 saat içinde %38.74’lük bir bedel kaybı yaşayan HIFI, yeniden de son 7 gün içinde %124.59’luk bir artış gösterdi. Günlük süreç hacmi 805,385,454.03 dolar olan altcoin, toplamda 100 milyon adet sirkülasyonda bulunuyor. Binance duyurusu, HIFI fiyatını harekete geçiren son gelişmeydi.

Bu ortada, HIFI’nin piyasa bedeli ise 135,814,462 dolardı. Bu dalgalanmalar, yatırımcılar için hem risk hem de fırsat yaratıyor. Binance’in yaklaşan fonlama oranı takas sıklığı değişikliği, piyasada daha fazla volatilite yarattı. Ya da tam aksisi. Yatırımcılar bu değişikliğe olumlu cevap vererek, fiyatların gelecekte stabilizasyon göstermesine yardımcı oluyorlar.

BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı 2

HIFI’nin gelecekteki performansını etkileyen öbür faktörler ortasında genel kripto para piyasasının durumu. Ayrıyeten, makroekonomik gelişmeler ve potansiyel düzenleyici müdahaleler de epey kıymetli. Yatırımcılar için değerli olan, piyasadaki gelişmeleri yakından takip etmek ve yatırım kararlarını şekillendirmek olacaktır. Bir öbür gelişmede, Tellor (TRB), Binance duyuturusuna karşın bugün %10 paha kaybetti.

Tellor (TRB) da sert düşüyor

Tellor (TRB), bugün 40.83 dolardan süreç görüyor. Lakin son 24 saatte %14.23’lük bir bedel kaybı yaşadı. Fakat, genel bir perspektifle bakıldığında, TRB, geçtiğimiz hafta içerisinde %78.81 oranında paha kazandı. Bu da yatırımcılar ortasında değerli bir ilgiye işaret ediyor. Sahiden de, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Binance, yeni duyurula TRB fiyatını harekete geçirdi. Lakin ralli kısa vadeli oldu.

BTC Piyasası: Binance Haberiyle Fırlayan Altcoin’ler Sert Düşüyor! İkisi De Çakıldı 3

Son durumda, Günlük süreç hacmi 128,123,584.22 dolar olarak kaydedilirken, TRB’nin sirkülasyondaki arzı 2.5 milyon adettir. Bu durum, Tellor Tributes’ın şu anda 102,703,979 dolarlık bir piyasa pahasına sahip olduğunu gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap