Binance Duyurusuyla Balinalar Bu Altcoin’e Koştu!

Binance Duyurusuyla Balinalar Bu Altcoin’e Koştu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Duyurusuyla Balinalar Bu Altcoin’e Koştu!

Önde gelen kripto borsası ve şubesi Binance Futures, USDⓈ-M BLUR’un lansmanını duyurdu. Binance’ın yaptığı açıklamaya nazaran, süreçlerde kaldıraç 20x’e kadar olacak. Bu ortada, balinalar cüzdanlarına 2 milyon BLUR ekledi.

Binance, BLUR/USDT-M daima mukavelelerini piyasaya sürüyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’nin şubesi Binance Futures, 28 Nisan’da gerçekleşecek USDⓈ-M BLUR’un lansmanını duyurdu. Binance’ın yayınladığı blog yazısında, bunun için kaldıraç oranının 20x’e kadar olacağı belirtildi. Bu bağlamda on-chain izleme platformu Wu Blockchain, Twitter hesabında şu açıklamayı paylaştı:

Binance Futures, 2023-04-28 12:00’de (UTC) 20x’e kadar kaldıraçla USDⓈ-M BLUR daima mukavelesini başlatacak. Bununla birlikte, Binance BLUR spotunu şimdi listelemedi.

Binance duyurusun ardından BLUR fiyatı %10 sıçradı

USDⓈ marjlı mukaveleler USDT yahut BUSD cinsinden yapılacak. Bu durumda, BUSD kademeli olarak dolanım ve kullanım dışına itildiği için bir birinci. Olağan vadeli süreç mukavelelerinin tersine, daima mukavelelerin bir son kullanma tarihi yoktur. Bu nedenle traderların bunları istedikleri kadar tutma imkanları vardır. Son vakitlerde tanınan olan NFT platformu Blur’un lokal tokeni BLUR bu habere olumlu reaksiyon verdi. Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere tokenin fiyatı, bu gelişmenin akabinde yaklaşık %10 artış kaydetti.

BTC Piyasası: Binance Duyurusuyla Balinalar Bu Altcoin’e Koştu! 1BLUR günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap tarafından sağlanan bilgilere nazaran, basın vaktinde BLUR token başına 0,6975 dolardan el değiştiriyor.

Balinalar 2 milyon BLUR satın aldı

Bu ortada, kripto takipçisi Lookonchain, üç ETH cüzdanının 0,636 dolar fiyatla bu tokenlerden 2 milyon adet satın aldığını bildirdi. Bu gelişme de muhtemelen BLUR fiyatının yükselmesine katkı sağladı. Balinalar, BLUR’u, Ethereum’daki Shapella yükseltmesinin entegre edilmesinin akabinde 15 Nisan’da çektikleri 690 ETH’nin (yaklaşık 1,28 milyon USD’ye eşdeğer) altında bir fiyatla satın aldılar. Lookonchain, mevzuya ait olarak şu paylaşımı yaptı:

BLUR’un fiyatı, Binance’te BLUR perpetual’ın başlatıldığının duyurulmasıyla yaklaşık %10 arttı. ETH çeken 3 kişinin 15 Nisan’da toplam 686 ETH (1,28 milyon dolar) çektiğini, akabinde tüm fonları bugün 2 milyon BLUR (şu anda 1,42 milyon dolar) satın almak için kullandığını fark ettik. Ortalama fiyat 0,636 dolar oldu.

BLUR, gerçek vakitli fiyat akışları, portföy idaresi ve çoklu pazar yeri Non Fungible Token (NFT) karşılaştırmaları üzere gelişmiş özellikler sunan eşsiz bir NFT pazarı ve toplayıcı platformu olan Blur’un mahallî yönetişim tokeni. Öbür emsal platformlara kıyasla daha süratli NFT taramalarına ve daha sezgisel bir arayüze sahip olduğunu tez ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap