Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat!

Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat!

Bitcoin ve altcoin borsası Binance, kullanıcılara yönelik teklif ve hizmetlerini genişletme konusunda kıymetli adımlar atıyor. İşte borsanın çeşitli altcoinler için en son duyuruları…

Altcoin PENDLE için kalıcı vadeli süreçler başlıyor

Binance Vadeli Süreçler, 28 Temmuz 2023’te merakla beklenen USDⓈ-M PENDLE kalıcı vadeli süreç kontratlarını piyasaya sürecek. Bu kontrat, yatırımcıların durumlarını güçlendirmelerine ve potansiyel olarak karlarını artırmalarına imkan tanıyacak halde 20x’e kadar kaldıraçla kullanılabilecek. Mukavele, destek varlık olarak PENDLE’a dayanacak ve USDT cinsinden uzlaştırılacaktır. Binance, 0,0001’lik tik boyutu ve bakım marjı oranına nazaran hesaplanan sonlandırılmış fonlama oranıyla kullanıcılarına kapsamlı ve erişilebilir bir alım satım tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat! 1

Yeni altcoin süreç çiftleri piyasaya giriyor

İşlem çiftlerini daha da genişleten Binance, yarın TSİ 11:00’de ARKM/RUB, WLD/RUB ve WLD/TRY çiftleri için de alım satım açacak. Bu alım satım çiftleri, fiattan kriptoya alım satım yapmak isteyen kullanıcılar için daha fazla seçenek sunarak Rus Rublesi (RUB) ve Türk Lirası (TRY) karşısında Arkham (ARKM) ve Worldcoin (WLD) alım satımı yapmalarına imkan tanıyor.

Binance Pool’da BCH hizmeti başlıyor

Binance hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ederken, Binance Pool da Bitcoin Cash (BCH) madencilik hizmetini başlattığını duyurmaktan heyecan duyuyor. FPPS (Hisse Başına Tam Ödeme) uzlaştırma tekniğini kullanan madenciler, TSİ 13:00’te otomatik olarak Fonlama Cüzdanlarına yatırılan günlük mükafatları alacaklar. Binance Pool, BCH meraklıları için muteber ve verimli bir madencilik hizmeti sunarak Bitcoin Cash ağının merkeziyetsizleşmesine ve güvenliğine katkıda bulunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat! 2

FUSD, Binance Convert’e eklendi

Bir diğer heyecan verici gelişme olarak Binance, FDUSD’yi Binance Convert’e ekledi. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere FDUSD, Binance’in desteklediği en son stablecoin oldu. Bu ekleme, kullanıcıların FDUSD ile BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen öbür tokenlar ortasında sıfır fiyatla alım satım yapabilmesini sağlayarak FDUSD sahipleri için uygun maliyetli ve kullanışlı bir alım satım tecrübesi sunmakta.

Fan tokenlar için yeni program

Binance, finansal hizmetlerin ötesinde kullanıcılarını spor dünyasına da faal bir halde dahil ediyor. FC Shakhtar Fanverse’te yeni başlatılan FC Shakhtar Fan Club, FC Shakhtar taraftarları için orijinal bir yardımcı program sunmakta. Fan Club, kullanıcıların çeşitli vazifelere katılmasına ve VIP maç günü biletleri ve FC Shakhtar eserleri üzere özel taraftar ayrıcalıkları için kullanılabilecek Shakhtar Credits kazanmasına imkan tanıyor. Fanverse üzerinden bir Binance hesabına kaydolmaktan Oylama Anketlerine ve Maç Kestirimi çabalarına katılmaya kadar, kullanıcılar Shakhtar Kredileri toplamak ve FC Shakhtar Fan Club’ın sunduğu eşsiz avantajlardan yararlanmak için çok sayıda fırsata sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat! 3

Görevlerin ve Shakhtar Kredilerinin güncellemelere tabi olabileceğini ve kullanıcıların en son detaylar için FC Shakhtar Fanverse aracılığıyla haberdar olmaları gerektiğini unutmamak değerlidir. Ayrıyeten, FC Shakhtar eserleri ve taraftar tecrübelerinin kullanıma sunulması birinci gelene birinci hizmet aslına nazaran olacak ve erken iştirakin ehemmiyetini vurgulayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap