Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme

Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme

Lider kripto para borsası Binance bugün değerli bir duyuru yaptı. Buna nazaran spot süreç çiftlerindeki değişiklikleri duyurdu. Borsanın yaptıkları değişikliklerde bir ayrıntı var. Borsa bilhassa BUSD çiftlerinde delişte gidiyor. Ayrıntılara daima birlikte bir bakalım.

Binance alım satım çiftlerinin 22 Eylül 2023’te açılacağını duyurdu

Yakın vakitte yapılan bir güncellemeyle Binance değerli bir değişikliği kullanıcıları ile paylaşıyor. Buna nazaran takviminizde işaretlemeniz gereken belli tarihler var. Bu bağlamda Binance belli spot alım satım çiftlerini ekleme ve listeden çıkarma planlarını özetledi. Burada kullanıcıların bilmesi gerekenler var.

BTC Piyasası: Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme 1

Binance kullanıcıları, 22 Eylül 2023 saat 11:00’den itibaren aşağıdaki spot alım satım çiftlerinde süreç yapmaya başlayacak. ARK/USDT, CREAM/USDT, FTT/USDT, GFT/USDT, IQ/USDT ve USDT/VAI. Bu eklemeler, portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

Binance delist duyurusu da yaptı

Binance, 29 Eylül 2023, saat 06:00’da aşağıdaki spot alım satım çiftlerinin alım satımını durduracak. ARK/BUSD, CREAM/BUSD, FTT/BUSD, GFT/BUSD, IQ/BUSD ve BUSD/VAI. Bu çiftlerden rastgele birinde kullanıcıların varlığı var ise alım satım faaliyetlerinizde rastgele bir aksaklık yaşamamak için bu tarihten evvel uygun adımları atmaları borsa tarafından talep ediliyor.

BTC Piyasası: Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme 2

Önemli hususlar

Binance ayrıyeten bahisle ilgili olarak kıymetli konulara da yer veriyor. Bir spot alım satım çiftinin listeden çıkarılması, tokenların Binance Spot’taki kullanılabilirliğini etkilemiyor. Spot alım satım çiftlerinin baz ve kotasyon varlıklarını Binance’teki başka mevcut alım satım çiftlerinde alıp satmaya devam edebiliyorsunuz. Etkilenen alım satım çiftleri için Spot Alım Satım Botları kullanıyorsanız bu noktada yapmanız gerekenler var. Binance’in Spot Alım Satım Botları hizmetlerini 29 Eylül 2023 saat 06:00’te sonlandıracağını unutmamak gerekiyor. Muhtemel kayıpları önlemek için, Spot Trading Bots hizmetlerinizi bu sonlandırma tarihinden evvel güncellemeniz yahut iptal etmeniz de borsanın tavsiyeleri ortasında.

BTC Piyasası: Binance Duyurdu! Bu 6 Altcoin İçin Sıcak Gelişme 3

BUSD varlıklarına sahip kullanıcılar için de ihtarlar var. Buna nazaran Şubat 2024’ten evvel bu varlıkları Binance borsasındaki öteki mevcut varlıklara dönüştürme tavsiye ediliyor. BUSD bakiyelerinizi sıfır alım satım fiyatıyla FDUSD’ye çevirebiliyorsunuz. Ayrıyeten dönüştürme portalını kullanarak BUSD bakiyelerinizi 1:1 oranında FDUSD’ye dönüştürebiliyorsunuz. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Binance’te problemsiz bir alım satım tecrübesi yaşamak için bu değişikliklerden haberdar olmak çok kıymetli. Böylece kripto para kullanıcıları gelişmeleri yakın bir biçimde takip edebiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap