Binance de Var! Bu 6 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

Binance de Var! Bu 6 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance de Var! Bu 6 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu!

Immunefi, Trail of Bits, Solana Foundation ve web3 ekosistemindeki öteki önde gelen oyuncular işbirliğine gitti. Bir başka tarafta Binance Smart Chain, Planet ile paydaşlık kurdu. Ripple ise Catalyze Research ile iş paydaşlığı yapıyor.

Binance ve 6 altcoin yeni iştirakler kurdu!

Immunefi, Trail Of Bits ve Solana işbirliğine gidiyor

Immunefi, Trail of Bits, Solana Foundation ve web3 ekosistemindeki öbür önde gelen oyuncular, kesimi rahatsız eden kritik bir sorunu (sağlam bir güvenlik standardının eksikliği ) ele almak için güçlerini birleştirdi. Bu ortak uğraş “Rekt Test” ile sonuca ulaştı. Geliştiriciler Rekt Test’i, Web3 projelerinin güvenlik performansını artırmak için tasarladı. Bu doğrultuda, Rekt Test kapsamlı bir temel güvenlik standardı.

Rekt Test’i öncelikle web3 projelerine yönelik kısa bir anket. Lakin projelerin güvenliğini pahalandırmak isteyen herkesin kullanması mümkün. Hedefi, web3 projelerinin uyması gereken minimum bir güvenlik performansı düzeyi oluşturmak. Böylelikle hem kullanıcılar hem de yatırımcılar için daha inançlı bir ortam sağlamak.

Binance Smart Chain, Planet ile iştirak kurdu

Ortaklığı, “JoinOurPlanet’i Binance Smart Chain’in ekosistem ortağı olarak duyurmaktan gurur duyuyoruz” diyerek açıkladı. Binance, bu işbirliğinin, Blockchain’i Toplumsal Yarar için kullanmaya olan inançlarını vurguladığını belirtti. Bu bağlamda Binance, “Ortak tutkumuz muazzam. Lakin yanlışsız takımla en kuvvetli amaçlar bile ulaşılabilir hale gelir. Bizi izlemeye devam edin!” dedi.

Planet, BNB Chain ekosisteminde 4000’den fazla TPS, gelişmiş EVM uyumluluğu ve gelişmiş güvenlik sunan verimli bir Katman-2 tahlili olan opBNB ile işbirliği yapacağını duyurmaktan heyecan duyduğunu belirtti. Ayrıyeten, BNB Chain ekosistemindeki metaverse geliştiricileri olarak, opBNB ile iştirak kuran birinci dApp’lerden biri olduğunu belirtti. Bu iştirakin, metaverse’e sıkıntısız girişi kolaylaştırma maksatları için kıymetli bir kilometre taşı olduğunu kaydetti.

OKX Ventures dappOS ile stratejik iştirake giriyor

OKX, süreç hacmine nazaran en büyük kripto platformlarından birisi. OKX’in yatırım kolu OKX Ventures, kullanıcılar için kripto altyapılarını yöneten bir işletim protokolü olan dappOS ile stratejik iştirakini duyurdu. DappOS, dApp’leri taşınabilir uygulamalar kadar kullanıcı dostu hale getirmek için tasarlanmış birinci Web3 işletim protokolüdür. Hesap soyutlama ve yönetici ağ teknolojisine dayanır. dappOS, kullanıcıların rastgele bir Blockchain’den Web3 dApp’leri ile sıkıntısız ve sezgisel etkileşimlerin keyfini çıkarmasını sağlar. CeFi gibisi bir kullanıcı tecrübesi sağlamak için birleşik hesap özelliğini kullanır. Fakat, tıpkı vakitte tam bir merkeziyetsizlik sunar.

BTC Piyasası: Binance de Var! Bu 6 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu! 1

Ripple, Catalyze Research ile iş iştiraki yapıyor

Ripple Labs, global varlığını genişletme gayretlerini hızlandırıyor. Bu bağlamda, Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Ripple Labs, XRP Ledger’ın (XRPL) Güney Kore’deki kullanıcı tabanını artırmak için Catalyze Research ile işbirliği yaptı. Önde gelen web3 ve Blockchain odaklı danışmanlık firması Catalyze Research, Ripple’ın 25 Temmuz Salı günkü resmi blog duyurusunun akabinde 26 Temmuz’da stratejik işbirliğini Twitter’dan duyurdu.

Animoca Brands ile çok ses getiren bir ortaklık!

Animoca Brands’in stratejik bir iştirak kurduğuna dair bu haber NFT ve Web3 alanı için sahiden heyecan verici! Sanat, koleksiyonerler, teknoloji ve Blockchain’in kesişimi bu işbirliği ile ileriye hakikat büyük bir adım atıyor. Animoca Brands, hi’ye 30 milyon ABD doları meblağında yatırım yaptı. Bu, hi’nin Web3 finansal üstün uygulaması ve ekosisteminin potansiyeline duydukları itimadın açık bir işareti. Web3 alanındaki NFT’lerin yararını artırmaya yönelik ortak vizyon, oyunun kurallarını değiştirecek nitelikte!

MetaMask, MATIC rehinleri ile kullanıcıları destekliyor

Kripto cüzdan sağlayıcısı, MetaMask Portföy arayüzünün artık ethereum ağında yapılan likidite rehin sağlayıcıları Lido Finance ve Stader Labs aracılığıyla MATIC rehinlerini desteklediğini açıkladı. Ayrıyeten, MATIC rehinlerinin sadece ABD dışındaki kullanıcılar için mevcut olduğunu duyurdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap