Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı

Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı

Binance Launchpad ile çıkış yapan ve süratlice Binance listesinde yer bulan Cyberconnect (CYBER), tekrar harekete geçti. Bilhassa Güney Kore’de hacim toplayan altcoin, bugün 15 doların üzerinde yeni doruğunu kaydetti.

CYBER, altcoin piyasasının yararlarına öncülük ediyor

Geçen ayın birinci gününde Binance Launchpad ile çıkış yapan Cyberconnect (CYBER), 15 Ağustos’ta Binance üzerinde süreçlere açıldı. Altcoin fiyatı o gün saatler içinde 7x kıymet kazandı. 11 dolar ile ATH yapan CYBER, bugün kimi borsalarda 15 dolar ile yeni doruğunu belirledi.

Coingecko’dan alınan datalar, CYBER fiyatının öteki borsalarda 10 dolar ile ATH yaptığını gösterirken, Upbit’de farklı bir tepe ortaya çıkıyor. Güney Koreli altcoin yatırımcılarının ağır ilgisi, CYBER fiyatının mahallî borsada 15 dolara kadar tırmanmasına neden oldu. CYBER şu anda öbür borsalarda ATH düzeyinin çabucak altında 10.01 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı 1

CyberConnect, geliştiricilerin multi-chain toplumsal uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan yeni bir Web3 platformudur. Son 48 saat içinde pahası iki katına çıktı. Fakat yeni altcoin güçlü performansını sürdürebilir mi, yoksa erken umut vaat eden birçok Web3 projesi üzere bir kenara mı düşecek? Analistler bu bahiste bölünmüş durumda.

CYBER için sırada ne var?

Binance Launchpool mezunu olan CyberConnect, bu yılın başındaki lansmanından beri istikrarlı bir biçimde ilgi görüyor. Lakin bu haftaya kadar piyasa performansı zayıftı. Daha evvel 4,00 doların üzerine çıkmayı başaramayan altcoin, 29 Ağustos’ta 8,00 dolara fırladı. O vakitten beri yükselmeye devam etti.

Heyecan verici 48 saatin akabinde yatırımcılar altcoin fiyatının ne kadar ileri gidebileceğini merak ediyor. Şimdiden 10 dolarlık dönüm noktasının aşılması, Upbit’de olduğu üzere 15 dolarlık tepe için beklentileri yükseltiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı 2

Altcoin, usta analistlerin kestirimlerini de geride bıraktı

Çarşamba günü YouTube kanalı CryptoCache’ın analisti, CyberConnect’in 10,00 dolara yaklaşabileceğini iddia etti. Altcoin bu fiyatı 48 saat üzere kısa bir mühlet içinde geride bıraktı. Analist, likidite düzeylerinin tahliline dayanarak, “Fiyat hareketinin 9,50 dolar aralığına çıkması mantıklı olacaktır” dedi. Lakin düşüş durumunda CYBER’in bir sonraki dalgada 5,30 ile 6,50 dolar ortasına düşebileceği konusunda uyardı.

İleriye dönük olarak, kimi tanınan altcoin fiyat iddiacıları yıl sonundan evvel daha fazla çıkar bekliyor. Örneğin CoinCodex, altcoin için 2023’ü 8,23 ile 10,00 dolar ortasında kapatabileceğini öngörüyor. Bu ortada Teleagon daha optimist. Bu platform altcoin fiyatının önümüzdeki dört ay içinde 12,86-18,62 dolar ortasına ulaşacağını kestirim ediyor. Ama, bu ralli yüklüce CYBER tutan şirketlerin kar alımlarıyla sekteyeuğrayabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu Altcoin Beklentileri Aştı! ATH Yaptı 3

Örneğin, Perşembe öğlenden sonra büyük bir CYBER balinası değerli ölçüde tokenı Bithumb kripto borsasına taşıdı. Veri Nerd’in gözlemlediği üzere, aktarılan CYBER’i ​​satması durumunda birinci yatırımını iki katına çıkaracak bir Web3 yatırım şirketi olan DWF Labs tarafından borsaya yaklaşık 40.000 token yatırıldı. Btcpiyasasi.com olarak gelişmenin detaylarına bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap